Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Microsoft Polska Press Release" 26 lutego 2018, 23:00

Osiem nowych gier w marcu w usłudze Xbox Game Pass

Jedną z kluczowych korzyści abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez martwienia się o strumieniowanie danych, przepustowość łącza lub połączenie sieciowe.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Microsoft, właściciel platformy Xbox Live, informuje o marcowym rozszerzeniu katalogu gier w usłudze Xbox Game Pass. Premierowe „Sea of Thieves” dostępne w abonamencie w pełnej wersji od 20 marca.

Osiem nowych gier w marcu w usłudze Xbox Game Pass - ilustracja #1

Usługa Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 150 pełnych gier na konsolę Xbox One, oraz tytułów z konsoli Xbox 360 dostępnych we wstecznej kompatybilności, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass, kosztujący 29 zł miesięcznie, można kupić na stronie xbox.com/game-pass lub bezpośrednio w Sklepie Xbox na konsoli Xbox One, korzystając zarówno z karty płatniczej, jak i z kart przedpłaconych dostępnych w sklepach stacjonarnych. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego. Korzystanie z usługi Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold*.

Wraz z marcowym rozszerzeniem katalogu gier, usługa Xbox Game Pass będzie obecnie obejmować również premierowe wydawnictwa własne Microsoft Studio na konsolę Xbox One, na równi z ich datą premiery rynkowej. Oznacza to, że w dniu premiery gry „Sea of Thieves”, zaplanowanej na 20 marca tego roku, gracze będą mieć wybór pomiędzy zakupem tytułu na własność w wersji cyfrowej lub pudełkowej, albo uzyskaniem dostępu do gry w ramach atrakcyjnego cenowo abonamentu. Na podobnych zasadach do już zapowiedzianych tytułów ekskluzywnych, w tym „State of Decay 2” i „Crackdown 3”, do abonamentu dołączą przyszłe wydawnictwa Microsoft Studios, w tym nowe części serii „Halo”, „Forza” i „Gears of War”.

W marcu katalog zostanie rozszerzony o 8 nowych gier, wśrod nich:

  • Sea of Thieves (dostępna od dnia premiery 20 marca 2018)
  • Rise of the Tomb Raider
  • Super Lucky’s Tale
  • Resident Evil Revelations 2
  • Oxenfree
  • Sonic CD
  • The Final Station
  • Dovetail Games Euro Fishing

Jedną z kluczowych korzyści abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez martwienia się o strumieniowanie danych, przepustowość łącza lub połączenie sieciowe. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zastępując wcześniej dostępne gry, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki cyfrowe, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi. Więcej informacji o usłudze Xbox Game Pass można znaleźć na stronie: http://www.xbox.com/pl-pl/games/xbox-game-pass.