Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2023, 20:50

Oglądaj z nami pokaz Microsoftu i Bethesdy, Developer Direct już dziś [Aktualizacja]

Już dziś Microsoft i Bethesda zaprezentują część swoich nadchodzących gier. Zapraszamy do wspólnego oglądania pokazu Developer_Direct.

Źródło fot. Xbox Game Studios.
i

Dziś wieczorem odbędzie się pokaz Developer_Direct, na którym Microsoft i Bethesda zaprezentują część swoich nadchodzących produkcji. Wprawdzie firmy nieco ostudziły oczekiwania przed wydarzeniem, ale wydaje się, że i tak warto będzie je śledzić. Dlatego też zapraszamy do wspólnego oglądania.

Odnośnik do transmisji w serwisie YouTube zamieściłem powyżej. Jeśli preferujecie Twitcha, pokaz obejrzycie tutaj. Rozpocznie się on o godzinie 21:00 czasu polskiego i potrwa około 43 minut.

Zademonstrowane zostaną Forza Motorsport (8), Redfall, Minecraft Legends oraz nowa zawartość zmierzająca do The Elder Scrolls Online. Całkiem prawdopodobne wydaje się, że w przypadku pierwszych trzech wymienionych tytułów poznamy konkretne daty premiery. Wszystkie mają bowiem ukazać się w pierwszej połowie 2023 roku, zatem już niebawem.

Szczegóły odnośnie do debiutu Redfalla mogą dać nam wskazówkę co do tego, kiedy ukaże się mocno wyczekiwany Starfield. Ich premiery zostały bowiem opóźnione w tym samym momencie. Wiele wskazuje jednak na to, że na „Skyrima w kosmosie” jeszcze trochę poczekamy – według ostatnich pogłosek zaliczył on kolejną obsuwę i wyjdzie dopiero w drugiej połowie 2023 roku (latem).

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej