Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2023, 18:00

Microsoft studzi oczekiwania przed swoim pokazem gier; to już niedługo

Microsoft stara się studzić nasz entuzjazm co do nadchodzącego pokazu Developer Direct. Można się spodziewać, że podczas transmisji nie zobaczymy nic ponad to, co było już zapowiedziane.

Źródło fot. Bethesda
i

Już jutro odbędzie się pokaz Developer_Direct, w ramach którego Microsoft oraz Bethesda przedstawią nam nowości ze swoich nadchodzących produkcji. Tymczasem przedstawiciele giganta z Redmond starają się ostudzić nasz entuzjazm i podkreślają, że na prezentacji nie zobaczymy nic poza tym, co było wcześniej zapowiedziane.

Wicedyrektor ds. marketingu Xbox Games, Aaron Greenberg, zapowiedział, że jutrzejszy pokaz ma trwać ok. 43 minuty. Podkreślił również, że firmie zależało na dokładnym opisaniu tego, co zostanie uwzględnione na Developer_Direct. Dlatego też we wpisie opublikowanym przez Microsoft dwa tygodnie temu otrzymaliśmy szczegółowe informacje na temat czterech demonstrowanych produkcji. Jest to więc jasny sygnał, że nie mamy co spodziewać się jakichkolwiek niespodzianek.

Dla przypomnienia: na prezentacji zobaczymy gameplaye z gier Forza Motorsport, Minecraft Legends i Redfall, a na koniec nastąpi zapowiedź nowości zmierzających do The Elder Scrolls Online.

Developer_Direct będzie można obejrzeć za pośrednictwem platform Twitch i YouTube. Wydarzenie rozpocznie się 25 stycznia o godzinie 21:00 czasu polskiego. Osoby czekające na Starfielda będą musiały natomiast uzbroić się w nieco cierpliwości, nadchodzący kosmiczny sandbox otrzyma bowiem osobny pokaz w trochę późniejszym terminie.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej