Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2013, 11:06

autor: luckie

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty zadebiutuje wiosną 2014 roku. Zobacz nowy zwiastun

Z najnowszego trailera Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty wynika, że gra ukaże się wiosną 2014 roku na PlayStation 3, PlayStation 4 i PlayStation Vita. Jakiś czas później remake Oddworld: Abe's Oddysee trafi również na PC, Mac oraz Wii U.

Abe powróci wraz z pierwszymi bocianami - Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty zadebiutuje wiosną 2014 roku. Zobacz nowy zwiastun - wiadomość - 2013-11-15
Abe powróci wraz z pierwszymi bocianami

Najnowszy zwiastun fabularny odświeżonej edycji miło wspominanej platformówki Oddworld: Abe's Oddysee z 1997 roku zdradza przybliżony termin wydania gry. Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty ukaże się wiosną 2014 roku. W pierwszej kolejności zagrają posiadacze PlayStation 3, PlayStation 4 i PlayStation Vita. W późniejszym czasie dołączą do nich użytkownicy komputerów PC (Windows, Linux) i Mac oraz konsoli Wii U. Wspomniany trailer możecie obejrzeć poniżej:

Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty w skrócie
  1. Remake Oddworld: Abe's Oddysee z 1997 roku
  2. Producent: Just Add Water
  3. Wydawca: Oddworld Inhabitants
  4. Gatunek: platformowa gra zręcznościowa
  5. Platformy docelowe: PS3, PS4, PS Vita, PC, Mac, Wii U
  6. Premiera: wiosna 2014

Czego fani pierwowzoru mogą spodziewać się po Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty? Jakiś czas temu studio Oddworld Inhabitants obiecywało, że poza nową oprawą graficzną, utrzymaną w stylu 2,5D (trójwymiarowe tła i modele ukazane w perspektywie 2D), zmieni się niewiele. Merytoryczna zawartość gry ma w 80-90% pokrywać się z tym, co pamiętamy z oryginału. Obecnie na oficjalnej stronie możemy przeczytać, że gra będzie „lepsza, większa i smaczniejsza”. Warto odnotować, że tym razem ojcowie serii pełnią jedynie rolę wydawcy – za produkcję remake’a odpowiada studio Just Add Water (Gravity Crash).

Rzecz jasna, gra otrzyma również odświeżoną ścieżkę dźwiękową – zarówno muzykę, jak i wszystkie efekty dźwiękowe. Z kolei nabywcy wersji na PS4 będą mogli się cieszyć obrazem wyświetlanym w pełnym HD (w rozdzielczości 1080p). Kilka nowych screenów z Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty znajdziecie poniżej.

Klasycznej rozgrywce towarzyszyć ma nowa oprawa - Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty zadebiutuje wiosną 2014 roku. Zobacz nowy zwiastun - wiadomość - 2013-11-15
Klasycznej rozgrywce towarzyszyć ma nowa oprawa
Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty zadebiutuje wiosną 2014 roku. Zobacz nowy zwiastun - ilustracja #3
Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty zadebiutuje wiosną 2014 roku. Zobacz nowy zwiastun - ilustracja #4
  1. Oficjalna strona Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty
  2. Strona internetowa studia Oddworld Inhabitants
  3. Strona internetowa studia Just Add Water
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach