Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2018, 14:00

autor: Serek

Obszerny pokaz The Elder Scrolls Online: Murkmire

Na oficjalnym kanale Bethesdy w serwisie YouTube pojawił się zapis prezentacji nowego dodatku do The Elder Scrolls Online. DLC nosi tytuł Murkmire i pozwoli odwiedzić Czarne Mokradła, ojczyznę Argonian oraz ostatnie miejsce, w którym można spotkać Histów. Premiera już niedługo.

Murkmire to kolejny dodatek do TESO w tym roku. To tylko potwierdza, że gra ma się dobrze. - Obszerny pokaz The Elder Scrolls Online: Murkmire - wiadomość - 2018-09-17
Murkmire to kolejny dodatek do TESO w tym roku. To tylko potwierdza, że gra ma się dobrze.

Na tegorocznych targach E3 w Los Angeles studio ZeniMax Online zapowiedziało wydanie kolejnych dodatków do ich flagowej produkcji - The Elder Scrolls Online. Jednym z nich będzie Murkmire, które doczekało się niedawno obszernej prezentacji. Firma Bethesda Softworks (właściciel praw do marki The Elder Scrolls oraz wydawca gry) urządziła godzinną transmisję na żywo w serwisie YouTube, na której twórcy pokazali nowe DLC oraz odpowiedzieli na pytania fanów. Prowadzącymi prezentację były Gina Bruno oraz Jess Folsom, do których w trakcie streamu dołączyli Ed Stark i Leamon Tuttle, odpowiedzialni za produkcję.

Na zapisie prezentacji możemy zobaczyć aktualny gameplay z TESO: Murkmire, opatrzony komentarzem twórców. Poznamy nowe lokacje oraz rodzaje przeciwników. Murkmire ma być kolejnym dodatkiem fabularnym, wydłużającym zabawę o 15-20 godzin. Trafimy na Czarne Mokradła, by zgłębić sekrety Histów - rozumnej rasy ogromnych drzew, które możemy spotkać tylko na wspomnianym terenie. W nowym DLC poznamy bliżej rasę Argonian, jazczuropodobnych humanoidów, zamieszkujących podmokłe tereny Argonii.

Wraz z ukazaniem się dodatkowej zawartości, w grze ma pojawić się nowa osada - Lilmoth - z której będziemy mogli przyjmować zadania fabularne. Możemy sprawdzić się również w walce z dwoma nowymi bossami i zdobyć kolejne wartościowe przedmioty. Dodatek ma ukazać się w listopadzie, chociaż nie znamy dokładnej daty premiery. Będzie można kupić go za walutę z gry w Crown Store lub otrzymać jako nagrodę za codzienne logowanie się w listopadzie.

  1. Oficjalna strona internetowa The Elder Scrolls Online
  2. Poradnik do gry The Elder Scrolls Online
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach