Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lipca 2012, 09:45

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Obejrzyj 40 minut rozgrywki z gry Sleeping Dogs

W sieci pojawił się film prezentujący rozgrywkę z gry Sleeping Dogs. Materiał trwa prawie 40 minut i pozwala zapoznać się z różnymi elementami tego tytułu. Za jego stworzenie odpowiada studio United Front Games - autorzy ModNation Racers oraz nadchodzącego LittleBigPlanet Karting.

Serwis Videogamer udostępnił niemal 40-minutowy materiał filmowy przedstawiający rozgrywkę z gry Sleeping Dogs. To świetna okazja, by przyjrzeć się tej produkcji na miesiąc przed oficjalną premierą.

Film jest bardzo zróżnicowany i prezentuje wiele elementów rozgrywki. Możemy zobaczyć głównego bohatera w trakcie dynamicznej ucieczki przed policją, walczącego z przeciwnikami, czy rozmawiającego z napotkanymi postaciami. Wszystko to, przerywane scenkami przerywnikowymi na silniku gry, zostało wzbogacone o komentarz dwóch redaktorów serwisu Videogamer.

Sleeping Dogs zadebiutuje w Europie 17 sierpnia bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Gra zostanie wydana w naszym kraju przez firmę Cenega w polskiej kinowej wersji językowej (napisy). Dzieło studia United Front Games pierwotnie miało być trzecią odsłoną serii True Crime, ale po perturbacjach prawnych postanowiono zmienić tytuł.