Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release NVIDIA Press Release 9 stycznia 2014, 20:25

NVIDIA ponownie gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Pieniądze z aukcji ekskluzywnego komputera z kartą graficzną GeForce GTX wspomogą opiekę zdrowotną dzieci i seniorów.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma NVIDIA wraz z CD Projekt RED, twórcą kultowych gier fabularnych z serii Wiedźmin, wspólnie ufundowali na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy komputer wyposażony między innymi w kartę graficzną GeForce GTX 780 oraz obudowę z wiedźmińskim motywem.

W najbliższą niedzielę, 12 stycznia, rusza 22 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. NVIDIA postanowiła ponownie przyłączyć się do tej szlachetnej akcji i wraz z firmą CD Projekt RED przeznaczyła na aukcję internetową super wydajny komputer do gier.

Każdy jego element został dobrany tak, aby zapewnić maksymalną wydajność w najbardziej wymagających grach i jednocześnie zachować unikalny wygląd i kompaktowy charakter całej konstrukcji. Podstawą jednostki jest wydajna karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 780, gwarantująca płynne działanie najnowszych gier. Wyposażenie uzupełniają między innymi procesor Core i7, dwa nośniki danych (180 GB SSD + 2 TB HDD), 16 GB pamięci operacyjnej, napęd Blu-ray oraz karta Wi-Fi. Całość zamknięto w obudowie Dead Silence firmy Aerocool w jedynej na świecie specjalnej wersji z motywem z gry Wiedźmin.

Przygotowany przez CD Projekt RED oraz firmę NVIDIA komputer to spełnienie marzeń każdego gracza. Wyposażony w jedne z najmocniejszych na rynku podzespołów, zamknięty w stylowej, wiedźmińskiej obudowie, jest w stanie stawić czoła najbardziej wymagającym grom”, powiedział Grzegorz Królikowski, Senior IT Specialist w firmie CD Projekt RED. „Poza tym, frajda z grania na najwyższych detalach jest tym większa, że pieniądze za jego zakup trafią do tych, którzy ich naprawdę potrzebują!”

NVIDIA oraz CD Projekt RED gorąco zachęcają do wzięcia udziału w aukcji dostępnej na stronie http://aukcje.wosp.org.pl/super-komputer-od-cdprojekt-red-nvidia-i869103, z której zysk w całości zostanie przekazany na ratowanie życia dzieci oraz zapewnienie opieki medycznej seniorom.