Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2011, 10:33

autor: Kono

Nowy zwiastun gry The Legend of Zelda: Skyward Sword

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry The Legend of Zelda: Skyward Sword. Krótki materiał filmowy pokazuje zarówno rozgrywkę, jak i fragmenty koncentrujące się na fabule najnowszego dzieła Nintendo.

Koncern Nintendo udostępnił nowy zwiastun gry The Legend of Zelda: Skyward Sword. Trzeba przyznać, że okraszony wspaniałą muzyką trailer sprawia bardzo pozytywne wrażenie.

Niespełna 2-minutowy, bardzo widowiskowy zwiastun to jednak wszystko, co firma Nintendo ma nam obecnie do zaoferowania. Fani przygód chłopca w zielonych rajtuzach muszą cierpliwie czekać na oficjalną premierę gry. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie musimy martwić się o jakość najnowszej produkcji autorstwa legendarnego Shigeru Miyamoto.

Przypominamy, że całkiem niedawno pojawiły się pierwsze recenzje The Legend of Zelda: Skyward Sword. Official Nintendo Magazine przyznał grze ocenę 98%. Tym samym, Skyward Sword został najlepiej ocenionym tytułem na Wii, a recenzent nazwał go „najlepszą Zeldą w historii”. Z kolei Magazyn Edge przyznał Zeldzie 10/10 punktów. Dzięki temu, najnowsza produkcja Nintendo dołączyła do grona kilkunastu gier, które otrzymały od Edge maksymalną notę.

The Legend of Zelda: Skyward Sword ukaże się 18 listopada 2011 roku, wyłącznie na konsoli Nintendo Wii.