Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2018, 17:10

autor: Ender

Nowy zapis rozgrywki z Darksiders 3

W sieci pojawił się nowy zapis rozgrywki z Darksiders III, pochodzący z targów gamescom. Na ponad półgodzinnym filmie zobaczymy wszystkie najistotniejsze elementy zabawy. Tytuł pojawi się w sklepach w listopadzie.

Rozpoczynające się targi gamescom tradycyjnie obfitują w nowe zwiastuny i materiały promocyjne, pochodzące z nadchodzących produkcji. Nie inaczej jest w przypadku Darksiders III, trzeciej odsłony serii przygodowych gier akcji, która narodziła się na początku tej dekady. W sieci pojawił się właśnie ponad półgodzinny gameplay z tytułu. Gracze mogą przekonać się, jak w akcji spisują się najważniejsze systemy rozgrywki, a także zobaczyć przerywniki fabularne, przedstawiające postacie, które staną na drodze głównej bohaterki.

Darksiders III ukaże się 27 listopada na komputerach PC, PlayStation 4 i Xboksie One w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej napisy i dialogi). Zainteresowani kupnem pecetowej wersji gry mogą zapoznać się z jej wstępnymi wymaganiami sprzętowymi, dostępnymi w tym miejscu.

Furia to główna bohaterka gry, która włada magicznym biczem - Nowy zapis rozgrywki z Darksiders 3 - wiadomość - 2018-08-21
Furia to główna bohaterka gry, która włada magicznym biczem
  1. Oficjalna strona gry Darksiders III
  2. Graliśmy w Darksiders 3 – czy siostra Wojny dorówna Kratosowi?
  3. Darksiders III - kompendium wiedzy