Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2018, 16:20

Nowe zwiastuny Cyberpunka 2077, Death Stranding i The Last of Us Part 2 podczas The Game Awards?

Krótki materiał promocyjny tegorocznej gali The Game Awards, który zamieścił w sieci Geoff Keighley, stał się podstawą dla spekulacji o tym, jakie gry zobaczymy w trakcie rozdania nagród.

Do piątej edycji gali The Game Awards został już niecały tydzień – rozpocznie się ona o 2:30 w nocy z czwartku na piątek – a jej organizatorzy robią wszystko, żeby nieco podgrzać atmosferę. Najpierw poznaliśmy gry, aktorów, graczy oraz osobistości nominowane w kilkudziesięciu różnych kategoriach (warto zaznaczyć, że wśród portali typujących kandydatów po raz pierwszy znalazło się także GRYOnline.pl), a zaledwie parę dni temu ujawniono, że podczas wydarzenia zapowiedzianych zostanie ponad dziesięć nowych tytułów. Teraz z kolei Geoff Keighley, pomysłodawca i prowadzący całej inicjatywy, udostępnił na swoim profilu na Twitterze krótką zapowiedź gali… i rozpętał burzę spekulacji na temat tego, co zobaczymy w trakcie rozdania nagród.

Nowy zwiastun i informacje na temat Cyberpunka 2077 już w przyszłym tygodniu? Trzymamy za to kciuki! - Nowe zwiastuny Cyberpunka 2077, Death Stranding i The Last of Us Part 2 podczas The Game Awards? - wiadomość - 2018-12-02
Nowy zwiastun i informacje na temat Cyberpunka 2077 już w przyszłym tygodniu? Trzymamy za to kciuki!

W trwającym zaledwie czterdzieści sekund filmiku przewijają się klipy z poprzednich edycji rozdania nagród, a także pojedyncze ujęcia z rozmaitych gier. Większość z nich, jak God of War czy Red Dead Redemption II, to oczywiście kandydaci do otrzymania co najmniej kilku statuetek… ale parę z zawartych tam tytułów jeszcze nie miało swojej premiery. To z kolei może wskazywać na to, że podczas The Game Awards 2018 zobaczymy nowe zwiastuny paru wielkich nadchodzących hitów. W filmiku przewijają się m.in. The Last of Us: Part II, Death Stranding oraz Cyberpunk 2077 – choć wystarczy mrugnąć w nieodpowiednim momencie, by przegapić fragment z kolejnej produkcji CD Projekt RED. Nie znaczy to oczywiście, że te pozycje na sto procent pojawią się podczas gali, ale deweloperzy wyczekiwanych hitów często wykorzystują The Game Awards jako platformę do podgrzania atmosfery. Może jednak warto wstać w środku nocy i obejrzeć transmisję?

  1. Oficjalna strona internetowa The Game Awards
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.