Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2018, 19:24

autor: Ender

Gala The Game Awards 2018 z ponad dziesięcioma zapowiedziami nowych gier

Uroczysta gala rozdania nagród The Game Awards 2018, która odbędzie się w przyszłym tygodniu, ma obfitować w wiele atrakcji. Jedną z nich będą zapowiedzi zupełnie nowych produkcji. Według organizatorów, podczas wydarzenia poznamy tytuły ponad dziesięciu gier, za których produkcję odpowiadają zarówno duże studia, jak i niezależni deweloperzy.

Gala rozdania nagród The Game Awards to tradycyjnie ostatnie duże wydarzenie w branży gier w ciągu roku. Piąta edycja imprezy ma, wedle zapowiedzi, być większa i lepsza niż w ubiegłych latach. Według jej organizatora i pomysłodawcy, kanadyjskiego dziennikarza Geoffa Keighleya, gracze zobaczą po raz pierwszy dziesięć całkowicie świeżych tytułów, które pochodzić będą zarówno od największych studiów, jak i od niewielkich niezależnych zespołów deweloperskich. Ponadto powinniśmy spodziewać się wcześniej niewidzianych zwiastunów i materiałów związanych z już zapowiedzianymi produkcjami. Jedną z ważniejszych gier przedstawionych podczas gali może być Alien: Blackout, o którym pisaliśmy kilka dni temu.

Za sprawą liczby zapowiedzi nowych gier, niektórzy określają galę The Game Awards mianem „małego E3”. - Gala The Game Awards 2018 z ponad dziesięcioma zapowiedziami nowych gier - wiadomość - 2018-11-28
Za sprawą liczby zapowiedzi nowych gier, niektórzy określają galę The Game Awards mianem „małego E3”.

Przypomnijmy, że nominacje do nagród wybrało gremium składające się przedstawicieli kilkudziesięciu serwisów i periodyków branżowych, a także osoby związane ze światem rozgrywek e-sportowych. Wśród ekspertów pojawili się w tym roku również po raz pierwszy reprezentanci serwisu GRYOnline.pl. Warto zaznaczyć, że nie tylko do starannie wyselekcjonowanego jury będzie należała decyzja o zwycięzcach The Game Awards 2018. Pod uwagę brane są także głosy publiczności. Każdy może więc zagłosować na swojego faworyta w wybranej kategorii na oficjalnej stronie wydarzenia lub za pośrednictwem wybranych serwisów społecznościowych.

Rozdanie nagród odbędzie się 6 grudnia w Los Angeles. Imprezę będzie można zobaczyć na żywo w sieci, w serwisach takich jak YouTube, Facebook, Twitch oraz Mixer. W Polsce stream rozpocznie się w piątek 7 grudnia o godzinie 2.30 rano. Relację będzie można również oglądać wspólnie z innymi czytelnikami w naszym serwisie. Poza wręczeniem statuetek gracze będą mogli, podobnie jak w ubiegłych latach, zobaczyć występy muzyczne na żywo.

  1. Oficjalna strona The Game Awards 2018
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.