Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2018, 15:45

autor: Ender

Zarejestrowano znak towarowy Alien: Blackout. Nowa gra w drodze?

Studio filmowe 20th Century Fox zarejestrowało znak towarowy Alien: Blackout, z którego docelowo skorzystają jedynie gry i oprogramowanie. Potencjalny nowy tytuł może zostać pokazany światu podczas gali wręczenia nagród The Game Awards 2018, która odbędzie się za dwa tygodnie.

Ostatnia gra, która korzystała z marki Alien, ukazała się ponad cztery lata temu. Od tamtego czasu fani serii otrzymali jedynie chłodno przyjęty film Obcy: Przymierze i powoli zaczęli zastanawiać się, czy w marce została jeszcze choć odrobina życia. Już za dwa tygodnie czekać może na nich jednak niemała niespodzianka. Studio 20th Century Fox zarejestrowało właśnie znak towarowy Alien: Blackout, z którego mogą korzystać nowe gry i oprogramowanie. Czyżby Fox przygotował się do przedstawienia światu nowej produkcji? Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy ją podczas gali wręczenia nagród The Game Awards 2018, którą w Polsce obejrzymy w piątek 7 grudnia o godzinie 2.30 rano.

Alien: Blackout może zostać pokazane podczas gali wręczenia nagród The Game Awards 2018 - Zarejestrowano znak towarowy Alien: Blackout. Nowa gra w drodze? - wiadomość - 2018-11-24
Alien: Blackout może zostać pokazane podczas gali wręczenia nagród The Game Awards 2018

Co więcej, Alien: Blackout może być jednym z najciekawszych punktów wydarzenia, które tradycyjnie obfitować będzie w różnego rodzaju zapowiedzi. Na oficjalnym twitterowym profilu Geoffa Keighleya, organizatora i pomysłodawcy gali, pojawiła się grafika z hasłem „Światy się zmienią“. Użyta w niej typografia przywodzi na myśl lata 70., a wyeksponowana litera „W“ żywo przypomina tę z loga korporacji Weyland-Yutani, znanej świetnie fanom Obcego. W nakręceniu atmosfery pomógł także Hideo Kojima, bliski przyjaciel Geoffa. Twórca zapostował swoje zdjęcia z plakatem oryginalnego filmu oraz z repliką jaja ksenomorfa, które miały pochodzić z jego ostatniej wizyty w studiu 20th Century Fox.

Czyżby Kojima był w jakiś sposób związany z grą? - Zarejestrowano znak towarowy Alien: Blackout. Nowa gra w drodze? - wiadomość - 2018-11-24
Czyżby Kojima był w jakiś sposób związany z grą?
  1. Oficjalna strona The Game Awards 2018