Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2013, 09:08

autor: Góral

Nowe The Humble Weekly Sale (m.in. Killing Floor, Rock of Ages oraz seria Zeno Clash)

W tym tygodniu w ramach akcji The Humble Weekly Sale zaopatrzymy się w takie produkcje jak dwie części serii Zeno Clash, Killing Floor, Dwarfs, Rock of Ages oraz Rising Storm. Promocja potrwa do przyszłego czwartku.

The Humble Weekly Sale z grami firmy Atlus i nie tylko. - Nowe The Humble Weekly Sale (m.in. Killing Floor, Rock of Ages oraz seria Zeno Clash) - wiadomość - 2013-12-13
The Humble Weekly Sale z grami firmy Atlus i nie tylko.

W tym tygodniu w ramach akcji The Humble Weekly Sale można nabyć produkcje firm ACE Team, Atlus Games oraz Tripwire Interactive. Do zestawu załapały się między innymi obie odsłony serii Zeno Clash, czyli swego rodzaju bijatyki utrzymane w konwencji FPP.

Za kwotę od jednego dolara wzwyż (wszystkie produkcje aktywujemy w sklepie Steam) otrzymacie następujące gry:

Wpłacając przynajmniej 6 dolarów, do zestawu dołączą dodatkowe dwa tytuły:

Promocja potrwa do następnego czwartku, do godziny 20:00. Pieniądze rozdzielamy pomiędzy instytucje charytatywne, deweloperów i organizatorów akcji, a do zamówień dokładane są ścieżki dźwiękowe zakupionych gier. Przy okazji przypominam o trwającej akcji Humble Jumbo Bundle.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.