Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 sierpnia 2019, 09:08

Nowe Humble Bundle (m.in. Agony, Darkwood, Inside i Beholder 2)

Ruszyła nowa promocja Humble Spooky Horror Bundle 2019. W taniej paczce gier znalazły się takie tytuły jak Agony, Butcher, The Town of Light, Darkwood, Beholder 2 czy Inside.

Darkwood. - Nowe Humble Bundle (m.in. Agony, Darkwood, Inside i Beholder 2) - wiadomość - 2019-08-29
Darkwood.

W serwisie Humble Bundle wystartowała nowa promocja. Oferta podzielona została na trzy progi. Osiągnięcie pierwszego wymaga wpłacenia ok. 4 zł, za co otrzymacie następujące tytuły:

  1. Agony – polska produkcja, w której udajemy się w podróż do piekła.
  2. BUTCHER – platformówkowa strzelanka 2D autorstwa rodzimego studia Transhuman Design.
  3. The Town of Light – przygodówka FPP w konwencji thrillera psychologicznego, osadzona w przytułku dla obłąkanych i otaczającym go włoskim miasteczku.

Osiągnięcie drugiego progu promocji tradycyjnie wymaga wpłacenia kwoty większej niż średnia ze wszystkich wpłat (aktualnie jest to ok. 17 zł). W zamian otrzymacie następujące gry:

  1. Darkwood – wyśmienity polski survival horror, w którym akcja ukazana jest z lotu ptaka.
  2. Beholder 2 – przygodówka, w której wcielamy się w pracownika jednego z ministerstw w totalitarnym państwie.
  3. Pacify – pierwszoosobowy horror, w którym badamy nawiedzony dom. Nietypowym elementem dla tego gatunku jest obecność trybów multiplayer.

Natomiast trzeci próg ustalono na poziomie ok. 40 złotych i w jego skład wchodzi jedna dodatkowa gra:

  1. Inside – niepokojąca platformówka od autorów Limbo. To bardzo dobra gra, ale warto wspomnieć, że dzisiaj wieczorem produkcja zostanie udostępniona za darmo w Epic Games Store.

Na koniec przypomnijmy, że wszystkie promocje Humble Bundle wspierają działalność charytatywną i to sami klienci decydują, jaka część wpłaconych przez nich środków przekazana zostanie na ten cel. Tym razem pieniądze powędrują na konto organizacji charity: water.

  1. Strona promocji w serwisie Humble

ZASTRZEŻENIE:

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są w naszym serwisie. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby wybierać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.