Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 9 czerwca 2018, 21:43

Command & Conquer: Rivals wyłącznie na platformach mobilnych

Podczas konferencji EA Play firma Electronic Arts zapowiedziała nową odsłonę strategicznej serii Command & Conquer. Zostanie ona wydana wyłącznie na urządzenia mobilne i skupi się na potyczkach między dwiema osobami.

Czy Rivals zyska uznanie miłośników starszych odsłon Command & Conquer? Początkowe przyjęcie jest raczej chłodne... - Nowa odsłona Command & Conquer wyłącznie na platformach mobilnych - wiadomość - 2018-06-09
Czy Rivals zyska uznanie miłośników starszych odsłon Command & Conquer? Początkowe przyjęcie jest raczej chłodne...

Uwielbiany cykl Command & Conquer powraca – niestety dla miłośników poprzednich części, wyłącznie na platformy mobilne. Rivals, bo taki podtytuł ma nowa część serii, trafi na urządzenia z systemami operacyjnymi Android i iOS. Skupi się ona na potyczkach pomiędzy dwójką graczy, dysponujących różnymi dowódcami o określonych specjalnych umiejętnościach, a jej celem będzie przejęcie kontroli nad wyznaczonymi sektorami. Jednak samo zajęcie terytorium nie wystarczy – trzeba je utrzymać do momentu, w którym napełni się wskaźnik, odpowiadający za start bomby nuklearnej, umieszczonej na samym środku pola bitwy. Pierwsze rozgrywki, zaprezentowane podczas EA Play, sugerują dynamiczne, szybkie potyczki w uproszczonej formie – co zapewne nie spodoba się bardziej konserwatywnym fanom serii. Jeśli jesteście zainteresowani Command & Conquer: Rivals, możecie się zarejestrować na Google Play (dla posiadaczy smartfonów z Androidem) lub pod tym adresem, jeśli macie iPhone’a, aby otrzymywać informacje na temat gry.

  1. Oglądaj z nami konferencję Electronic Arts na E3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Command & Conquer: Rivals

Command & Conquer: Rivals