Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2014, 10:30

Nowa mobilna gra Marvela jeszcze w tym roku

Podczas swojego panelu na Comic-Con 2014 Marvel zapowiedział na jesień tego roku Contest of Champions - bijatykę skierowaną wyłącznie na urządzenia mobilne. Produkcją tytułu zajmie się studio Kabam Vancouver.

Podczas swojego panelu na Comic-Con 2014 w San Diego Marvel zapowiedział, że jeszcze tej jesieni ukaże się nowa gra w popularnym komiksowym uniwersum. Contest of Champions będzie bijatyką, skierowaną wyłącznie na platformy mobilne. To już trzeci z tytułów z bohaterami Marvela, który zostanie wypuszczny w tym roku – obok wydanego niedawno Guardians of the Galaxy: Universal Weapon oraz planowanego na wrzesień Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes.

Contest of Champions ukaże się wyłącznie na smartfonach oraz tabletach. - Nowa mobilna gra Marvela jeszcze w tym roku - wiadomość - 2014-07-27
Contest of Champions ukaże się wyłącznie na smartfonach oraz tabletach.

Produkcją tytułu zajmie się studio Kabam Vancouver, mające już doświadczenie ze znanymi markami – w przeszłości tworzyli już Fast & Furious 6: The Game czy The Hobbit: Kingdom of Middle-earth. W Contest of Champions wcielimy się we wszystkie najbardziej znane postaci z komiksów i połączymy swoje siły z innymi bohaterami, by ostatecznie skompletować własną drużynę herosów walczących o sprawiedliwość. Grę ma cechować szybka akcja oraz dbałość o szczegóły – areny, na których zmierzymy się z oponentami, mają być inspirowane ikonicznymi lokacjami z historii Marvela. Nad fabułą czuwa Sam Humphries, który pracował już przy ponad pięćdziesięciu komiksach wydawnictwa.

Zwiastun do Contest of Champions możecie zobaczyć powyżej. Nie znajdziecie tam niestety żadnych szczegółów dotyczących historii przedstawionej, a zaprezentowane fragmenty rozgrywki nadal znajdują się w fazie pre-alpha. Cóż, przynajmniej mamy okazję pooglądać, jak Spider-Man poniewiera Kapitana Amerykę – żeby zrobić to samemu, musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy.