Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2018, 20:40

autor: Serek

Sekiro: Shadows Die Twice - nowa gra od From Software zadebiutuje w marcu 2019

Firma From Software ujawniła właśnie oficjalną datę premiery swojej nowej produkcji - Sekiro: Shadows Die Twice. Tytuł trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One 22 marca 2019 roku. Znamy też zawartość Edycji Kolekcjonerskiej.

Jakiś czas temu pisaliśmy o przecieku dotyczącym nowej gry studia From Software. Zapowiedzianą wcześniej na E3 produkcją firmy odpowiedzialnej m.in. za serię Souls, będzie Sekiro: Shadows Die Twice. Premiera tytułu została zaplanowana na 22 marca 2019 roku, a projekt trafi na PC (na platformę Steam), PlayStation 4 oraz Xboksa One. Oficjalnemu ogłoszeniu daty premiery towarzyszy wypuszczony do sieci trailer, który możecie zobaczyć niżej.

Na udostępnionym materiale wideo widzimy jak gra będzie wyglądać w akcji. Nie da się ukryć, że pierwsze skojarzenie jakie można mieć po obejrzeniu, to ogromne podobieństwo do Nioh. Czyżby From Software znudzone tym, że ostatnio wszyscy kopiują ich gry postanowiło zrewanżować się pięknym za nadobne? Na trailerze możemy zobaczyć nową mechanikę poruszania się po świecie gry - wystrzeliwany hak, umożliwiający wejście na wyższe kondygnacje. Ogólnie rzecz biorąc, Sekiro: Shadows Die Twice wydaje się być tytułem bardziej widowiskowym, niż to, do czego przyzwyczaiły nas dotychczasowe produkcje studia. Przy okazji poznaliśmy zawartość Edycji Kolekcjonerskiej, niestety wciąż nie podano ceny.

Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej jest raczej standardowa, pytanie jak będzie z ceną... - Sekiro: Shadows Die Twice - nowa gra od From Software zadebiutuje w marcu 2019 - wiadomość - 2018-08-21
Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej jest raczej standardowa, pytanie jak będzie z ceną...

Zawartość Edycji Kolekcjonerskiej Sekiro: Shadows Die Twice

  1. Kopia gry;
  2. 7-calowa figurka Shinobi (ok. 17 cm);
  3. Steelbook;
  4. Kolekcjonerski art book;
  5. Mapa;
  6. Soundtrack z gry;
  7. Repliki monet z gry.

W najnowszą produkcję twórców Bloodborne będzie można zagrać na rozpoczynających się właśnie targach gamescom w Kolonii. Po raz pierwszy tytuł zostanie udostępniony graczom, a w prezentowanym demie mamy zobaczyć między innymi walkę na miecze (która stanowi rdzeń rozgrywki) czy wykorzystanie różnych technik walki oraz dostępnych narzędzi, potrzebnych by wykorzystać słabe punkty przeciwników. Ponadto w wersji demonstracyjnej obecna będzie Rezurekcja - używana do taktycznego wycofania się lub oszukania wroga - nowa taktyka, pozwalająca odradzać się w miejscu zgonu.

  1. Oficjalna strona internetowa From Software
  2. Sekiro: Shadows Die Twice na Steamie