Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2013, 11:22

autor: luckie

Nowa aktualizacja do Guild Wars 2 – Flame and Frost: The Gathering Storm

Wraz z Flame and Frost: The Gathering Storm fani Guild Wars 2 mogą kontynuować przygodę zapoczątkowaną miesiąc temu. W najnowszej aktualizacji studio ArenaNet zaoferowało kolejne zadania fabularne, mapę do PvP, zadania dla gildii i inne atrakcje.

Flame and Frost: The Gathering Storm opowiada dalsze perypetie uchodźców z Shiverpeaks - Nowa aktualizacja do Guild Wars 2 – Flame and Frost: The Gathering Storm - wiadomość - 2013-02-28
Flame and Frost: The Gathering Storm opowiada dalsze perypetie uchodźców z Shiverpeaks
Zmiany w Guild Wars 2 po aktualizacji Flame and Frost: The Gathering Storm
  • Nowy zestaw zadań fabularnych, skupiających się wokół uchodźców z Shiverpeaks
  • Dodatkowa mapa do PvP
  • Pojedynki gildii
  • Kooperacyjne zadania dla gildii
  • Możliwość dokładnego obejrzenia niezakupionych przedmiotów

Fani Guild Wars 2 doczekali się kolejnej aktualizacji – Flame and Frost: The Gathering Storm. Jest to zapowiadane rozwinięcie przygód, rozpoczętych przez Flame and Frost: Prelude. Uchodźcy z Shiverpeaks stoją przed nowymi problemami i na pewno nie wzgardzą bezinteresowną pomocą graczy.

Najnowsza łatka to przede wszystkim porcja świeżutkich zadań fabularnych, ale oprócz nich znalazło się miejsce dla kilku innych nowości. Jedną z nich jest dodatkowa mapa do rozgrywek PvP, nazwana Spirit Watch. Poza pokonywaniem wrogich graczy, drużyny mają za zadanie zdobyć Orb of Ascension i przenieść ją do jednej z trzech kapliczek, zanim zrobi to przeciwnik. Można także zaangażować się w pojedynki gildii. Są to szybkie mecze, w których zmagają się ze sobą dwie drużyny. By wyrównać szanse, na czas trwania bitwy atrybuty uczestników zostają odpowiednio skorygowane.

Spirit Watch – nowa mapa dla miłośników PvP - Nowa aktualizacja do Guild Wars 2 – Flame and Frost: The Gathering Storm - wiadomość - 2013-02-28
Spirit Watch – nowa mapa dla miłośników PvP

Inną nowością są zadania dla gildii. Czy chodzi w nich o zabicie jakiegoś stwora, czy rozwiązanie zagadki, wszystko robi się w grupie. Misje te zostały zaprojektowane w taki sposób, by do ich ukończenia konieczna była współpraca.

Od tego tygodnia gracze mogą zdecydować, jakie dzienne osiągnięcia spróbują zdobyć i wybrać swoją nagrodę. W menu handlu pojawiła się opcja obejrzenia danego przedmiotu – nareszcie da się zobaczyć, czy dana zbroja pasuje do fryzury naszej postaci, zanim wydamy na nią ciężko uciułane pieniądze. Do sklepów trafiły również nowe modyfikatory wyglądu, do kupienia za klejnoty. Pełną listę zmian wprowadzonych w ostatnim patchu znajdziecie pod tym adresem.

Koniec z kupowaniem mieczy w worku - Nowa aktualizacja do Guild Wars 2 – Flame and Frost: The Gathering Storm - wiadomość - 2013-02-28
Koniec z kupowaniem mieczy w worku

To nie wszystko, co szykuje studio ArenaNet dla miłośników ich MMORPG-a. Opowieść o „płomieniu i mrozie” składać ma się z czterech części, zatem przed nami są jeszcze dwie. Możemy również liczyć na to, że zgodnie z zapewnieniami, twórcy będą regularnie wypuszczać kolejne aktualizacje, a Flame and Frost to tylko początek długiej przygody.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Guild Wars 2

Guild Wars 2