Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2013, 11:45

War of the Roses za darmo przez cały weekend

W najbliższy weekend zagramy za darmo na Steam w produkcję studia Paradox Interactive - War of the Roses. 27 lutego gra została rozszerzona o zawartość aktualizacji Outside The Law, której szczegóły zostaną omówione podczas dzisiejszej transmisji online prowadzonej przez przedstawicieli dewelopera.

W War of the Roses zagramy za darmo na Steam w najbliższy weekend. - War of the Roses za darmo przez cały weekend - wiadomość - 2013-02-28
W War of the Roses zagramy za darmo na Steam w najbliższy weekend.

W ostatnim czasie dużo dzieje się w świecie gry War of the Roses. Wczoraj (27 lutego) produkcja studia Paradox Interactive została wzbogacona o nowe elementy zawarte w aktualizacji zatytułowanej Outside The Law. Natomiast na dziś zaplanowano oficjalną transmisję online z udziałem twórców. Jednak niewątpliwie najlepszą wiadomością jest to, że w ciągu tego weekendu War of the Roses będzie dostępna na platformie Steam całkowicie za darmo.

Weekendowe testy na Steam cieszą się dużą popularnością. Użytkownicy platformy zapewne już przyzwyczaili się do cotygodniownych okazji umożliwiających przetestowanie określonych tytułów. Wszyscy chętni sprawdzenia jak tak naprawdę smakuje War of the Roses będą mogli dokonać tego pomiędzy 1 a 3 marca.

Rozszerzenie Outside The Law przyniosło wiele zmian w świecie gry. Pojawiły się w nim m.in. nowa mapa (Greenwood), bronie, pancerz oraz style walki dla dwóch klas. Dokładna lista nowości dostępna jest tu. Całość zostanie również przedstawiona przez twórców podczas dzisiejszej transmisji online, zaplanowanej na godzinę 19:00. Chętni będą mogli obejrzeć ją za pomocą oficjalnego kanału studia Paradox Interactive na platformie TwitchTV.

War of the Roses to gra akcji nastawiona na drużynową rozgrywkę w systemie multiplayer. Fabularnie została osadzona w realiach XV-wiecznej Anglii. Gracze mają za jej sprawą okazję wzięcia udziału w znanej wojnie pomiędzy rodami Lancasterów i Yorków, zwanej „Wojną Dwóch Róż”. Produkcja bazuje na walce wręcz, choć dynamiką nie ustępuje znanym sieciowym strzelankom. Stworzony przez nas bohater, wraz z kolejnymi postępami w rozgrywce, zdobywa coraz lepszy ekwipunek i poprawia swoje statystyki oraz specjalizacje. Gra wydana została 2 października 2012 roku na PC.