Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 stycznia 2013, 11:10

autor: TommiK

Nova Raider od teraz w serwisie Darmowe Gry

Nova Raider, kosmiczna gra MMO na przeglądarkę, właśnie trafiła do zbiorów działu Darmowe Gry.

Nova Raider od teraz w serwisie Darmowe Gry - ilustracja #1

Nova Raider to świeżo wydana produkcja z gatunku MMORPG dostępna w serwisie Darmowe Gry. Jej autorem jest francuskie studio Sublinet, a gra do działania wymaga jedynie przeglądarki.

Akcja Nova Raider toczy się w kosmosie i jest to tylko jedno z wielu podobieństw do popularnej gry free-to-play Dark Orbit. Na początku gracz wybiera jeden z pięciu statków, z których każdy sprawdza się w innym stylu rozgrywki. Następnie trzeba mierzyć się z licznymi wyzwaniami - a są to nie tylko zadania przygotowane przez twórców, ale też pojedynki z innymi graczami.

Nova Raider od teraz w serwisie Darmowe Gry - ilustracja #2

O powodzeniu w tym kosmicznym RPG decydować będzie nie tylko rywalizacja. Autorzy postawili również silny akcent na element kooperacji i dlatego w przypadku wielu misji nie tylko zalecana, ale wręcz konieczna okazuje się współpraca z innymi uczestnikami. Osiąganie stawianych przed nami celów wiąże się oczywiście z możliwością ulepszania statku oraz zakupu nowych broni. Gracze mogą też tworzyć przedmioty i handlować nimi, pozyskując środki np. na nowe podzespoły do swoich statków kosmicznych.

Osoby, które zarejestrują się w Nova Raider, mogą przetłumaczyć fragment gry na język polski i wysłać go autorom - 50 najlepszych tłumaczy otrzyma po 1000 punktów waluty w grze. Sugestie można wysyłać poprzez stronę wydawcy lub opcję "Suggest better translations" dostępną w menu gry.