Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2020, 13:12

autor: Karol Laska

Nolan North walczy z Marvelem o kolejną część gry Deadpool

Odtwórca tytułowej roli w grze Deadpool, Nolan North, usilnie stara się przekonać Marvela do stworzenia kolejnej części produkcji. Aktor widziałby w niej także Ryana Reynoldsa znanego z filmowej wersji opowieści o tym superbohaterze.

Nolan North walczy z Marvelem o kolejną część gry Deadpool - ilustracja #1
Pierwsza część to prawdziwa gratka dla miłośników szalonego humoru.

No dobra, może i Deadpool: The Video Game nie był grą idealną i nie odkrywał Ameryki pod względem zastosowanych mechanik, ale idealnie oddał ducha komiksów z Wade’em Wilsonem w roli głównej. Czarny, bardzo ironiczny humor, burzenie czwartej ściany i nieustanna zabawa konwencją typowego „akcyjniaka”. Ponadto fani bardzo docenili występ Nolana Northa, który jest jednym z najpopularniejszych aktorów głosowych w branży gier wideo. Dał o sobie przecież znać nie tylko w Deadpoolu, ale i serii Uncharted (Nathan Drake) czy świeżo wydanym Marvel’s Avengers (Iron Man).

Rola ta została również doceniona przez światek filmowy, stała się nawet pewną inspiracją dla Ryana Reynoldsa, który wystąpił w roli wspomnianego superbohatera w kinowych wersjach dzieła. Wiemy to dzięki wywiadowi z Nolanem Northem udzielonemu na łamach portalu CBM – Comic Book Movie. Aktor twierdzi:

Craig Kyle, jeden z producentów filmu, powiedział mi, że Ryan Reynolds jest od dawna wielkim fanem tego, co zrobiłem. […] Wiem nawet, że pewnego razu zagrał w grę wraz z Jacksepticeye’em [znany zagraniczny youtuber – dop. red.] i pochwalił moją rolę. Zacząłem wtedy pisać z Ryanem na Twitterze i powiedziałem mu: „Sprawiłeś, że moje dzieci mają mnie za tak fajnego jak nigdy dotąd”.

North wyraził także wielką chęć powrotu do roli i ewentualnego zaangażowania do kontynuacji Ryana Reynoldsa. Rozmowy ze studiem już ponoć trwają:

Próbuję przekonać Marvela do zrobienia kolejnej gry video z Deadpoolem, moglibyśmy wtedy zaangażować Ryana, aby odegrał jakieś małe cameo.

Trudno sobie wyobrazić, aby słowa Northa zostały tak po prostu wysłuchane i przełożyły się na rzeczywiste działania firmy, ale niczego nie można wykluczać. Na ten moment nie wiemy absolutnie nic na temat ewentualnej kontynuacji gry od deweloperów z High Moon Studios.

Ostatnia aktualizacja: 2020-09-19

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Deadpool: The Video Game

Deadpool: The Video Game