Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2021, 10:08

autor: Bartosz "Frozen" Krawcewicz

No More Heroes i No More Heroes 2 zmierzają na PC

Wydawca XSEED Games ogłosił, że No More Heroes oraz No More Heroes 2: Desperate Struggle od studia Grasshopper Manufacture ukażą się w przyszłym tygodniu na Steamie.

W SKRÓCIE:
  • dwie pierwsze części cyklu No More Heroes pojawią się 9 czerwca na Steamie;
  • do 15 czerwca będzie można je kupić o 10% taniej.

Firma XSEED Games poinformowała, że dwie kultowe gry studia Grasshopper Manufacture, No More Heroes oraz No More Heroes 2: Desperate Struggle, ukażą się 9 czerwca tego roku na PC za pośrednictwem platformy Steam. Obie produkcje mają oferować wsparcie dla rozdzielczości HD i działać w 60 klatkach na sekundę. Każda z gier będzie kosztować 19,99 euro / 17,99 funta (ok. 90 zł), jednak przez pierwszy tydzień od premiery (tj. do 15 czerwca) wyżej wymienione tytuły zostaną objęte zniżką -10%.

Pierwsza część No More Heroes ukazała się oryginalnie w 2008 roku na konsoli Nintendo Wii. Zaprojektowana przez Sudę Goichiego (szerzej znanego pod pseudonimem SUDA51, współtwórcę takich produkcji jak killer7, Shadows of the Damned i Lollipop Chainsaw) gra opowiadała o przygodach Travisa Touchdowna, jedenastego największego zabójcy na świecie, i jego drodze ku zostaniu najlepszym z najlepszych. Druga część ukazała się trzy lata później na tę samą platformę.

Warto odnotować, że nie jest to debiut serii na PC. 17 października 2019 roku premierę na Steamie miało Travis Strikes Again: No More Heroes, stanowiące pomost pomiędzy drugą a trzecią odsłoną, która ma ukazać się 27 sierpnia tego roku na konsoli Nintendo Switch.

  1. Oficjalna strona serii No More Heroes
  2. No More Heroes na platformie Steam
  3. No More Heroes 2: Desperate Struggle na platformie Steam