Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2012, 10:45

autor: Sarge

Niższa cena i darmowy weekend z grą Napoleon: Total War w serwisie Steam

Serwis Steam przygotował kolejną promocję dla graczy. Do końca weekendu grę Napoleon: Total War można testować za darmo, a następnie zakupić ją z 50% zniżką.

W serwisie dystrybucji cyfrowej Steam trwa weekendowa promocja na grę strategiczną Napoleon: Total War. Chętni mogą w tym czasie za darmo testować produkcję studia Creative Assembly lub zakupić ją w nieco niższej cenie.

Niższa cena i darmowy weekend z grą Napoleon: Total War w serwisie Steam - ilustracja #1
Napoleon: Total War oferuje możliwość rozgrywania bitew na ogromną skalę

Do 17 czerwca (godzina 22:00) gracze mogą bez dodatkowych opłat ściągnąć pełną wersję Napoleon: Total War za pośrednictwem usługi Steam. Jest to świetna okazja do sprawdzenia gry w akcji. Jeśli dzięku temu zostaniecie zachęceni do zakupu, to do 18 czerwca (godzina 19:00) zakupicie ten tytuł z 50% zniżką za 9,99 euro (ok. 43 złotych).

Napoleon: Total War to kolejna odsłona popularnej serii gier strategicznych, których atutem jest możliwość rozgrywania bitew z udziałem setek żołnierzy. W tym przypadku twórcy przenieśli nas w czasy wojen napoleońskich i umożliwiają rozegranie trzech kampanii: włoskiej (lata 1796 – 1797), egipskiej (1798 – 1800) oraz europejskiej (1805 – 1812). Oprócz trybu dla jednej osoby dostępny jest także multiplayer, w którym pojawia się możliwość toczenia potyczek z innymi graczami.