Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 października 2007, 14:10

autor: Rafał "Misiek" Skierski

Nintendo nie planuje współpracy z Bungie?

Swego czasu wiele spekulowało się na temat możliwości opracowania specjalnej wersji Halo dla DS-a. Temat powrócił kilkanaście dni temu, gdy rozłam na linii Bungie Studios – Microsoft Game Studios stał się faktem. Wygląda jednak na to, że Big N nie zamierza współpracować z developerem najszybciej sprzedającej się gry ostatnich tygodni. Przynajmniej w najbliższym czasie.

Swego czasu wiele spekulowało się na temat możliwości opracowania specjalnej wersji Halo dla DS-a. Temat powrócił kilkanaście dni temu, gdy rozłam na linii Bungie StudiosMicrosoft Game Studios stał się faktem. Wygląda jednak na to, że Big N nie zamierza współpracować z developerem najszybciej sprzedającej się gry ostatnich tygodni. Przynajmniej w najbliższym czasie.

Perrin Kaplan z Nintendo of America stwierdziła, że jej firma nie ma obecnie żadnych planów co do bliższej współpracy z Bungie. „W naszej firmie wszystko sprowadza się do innowacji i kreatywności. Oni [Bungie Studios] musieliby pokazać nam co zamierzają zrobić, jaki mają pomysł. Wiecie, bardzo lubimy się z firmami pełnymi nowych pomysłów, ale obecnie nie planujemy nic z Bungie.”

Nintendo nie planuje współpracy z Bungie? - ilustracja #1

Możemy przez to rozumieć, że w najbliższej przyszłości posiadacze konsol firmy hydraulika nie ujrzą nowych tytułów od developera Halo. Stosowne zapowiedzi w przyszłym roku wydają się już jednak wielce prawdopodobne.