Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 05:40

autor: Ender

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom – nowy zwiastun i zapis rozgrywki

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, a także blisko dziesięciominutowy zapis rozgrywki, prezentujący system walki, eksplorację oraz wcześniej niewidziane przerywniki filmowe.

Zaledwie kilka godzin temu Bandai Namco przedstawiło oficjalną datę premiery Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, która na PlayStation 4 oraz komputerach PC została wyznaczona na 10 listopada tego roku. Deweloperzy nie poprzestali jednak na tej informacji i podzielili się nowym zwiastunem gry. Serwis IGN przygotował także blisko dziesięciominutowy zapis rozgrywki. Na filmie zobaczymy prezentację systemu walki, niewidziane wcześniej przerywniki filmowe, a także eksplorację świata.

Przypomnijmy, że w Ni no Kuni II: Revenant Kingdom towarzyszyć będziemy młodemu księciu Evanowi. Chłopak, po tym jak zostaje wygnany z rodzinnego królestwa Ding Dong Dell, szuka sojuszników, z którymi chce od podstaw zbudować zupełnie nowy kraj, a następnie pod jego sztandarem zjednoczyć swoje dawne włości. Produkcja jest typowym jRPG-iem czerpiącym inspirację z klasyków gatunku. W porównaniu do oryginału sprzed kilku lat, największe zmiany wprowadzone zostały do sposobu prowadzenia pojedynków z wrogami, które odbywają się teraz w czasie rzeczywistym, podobnie jak na przykład w cyklu Tales of. Gracze mogą swobodnie przełączać się pomiędzy postaciami w drużynie, wykonywać przewroty i uniki, a także specjalne ataki. Część z tych nowości zobaczymy w materiale z rozgrywki.

  1. Oficjalna strona gry Ni no Kuni II: Revenant Kingdom