Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2020, 09:30

autor: AlexB

NFS: Heat w GTA 5 - fan precyzyjnie odtworzył zwiastun

Jeden z graczy postanowił odtworzyć zwiastun Need for Speed: Heat, czyli najnowszej odsłony popularnego cyklu gier wyścigowych, w Grand Theft Auto V. Po skończonej pracy zestawił ze sobą oba trailery.

NFS: Heat w GTA 5 - fan precyzyjnie odtworzył zwiastun - ilustracja #1
Fani GTA V znów zaskoczyli.

Nie od dziś wiadomo, że społeczności niektórych gier są niezwykle kreatywne. Tak można powiedzieć chociażby o miłośnikach Grand Theft Auto V. Udowodnił to ostatnio użytkownik serwisu YouTube ukrywający się pod pseudonimem RavenwestR1. Otóż odtworzył on w przeboju studia Rockstar trailer gry Need for Speed: Heat. Możecie go obejrzeć poniżej.

To jeszcze nie wszystko. RavenwestR1 przygotował również zestawienie oryginalnego zwiastuna najnowszej odsłony kultowego cyklu gier wyścigowych i jego „remake'u” w GTA V. Trzeba przyznać, że podobieństwo może robić wrażenie. Zresztą, oceńcie to sami.

Jeśli jeszcze Wam mało, to na kanale RavenwestR1 znajdziecie również zwiastuny oraz intra innych popularnych gier odtworzone w Grand Theft Auto V. Spośród nich możemy wymienić chociażby Need For Speed: Hot Pursuit 2, Need for Speed: Underground 2, Watch Dogs, Forza Horizon 4 czy The Last of Us. Youtuber przez lata nie próżnował, więc jest tego naprawdę sporo.

  1. Oficjalna strona gry Grand Theft Auto V
  2. Recenzja gry GTA V na PC – Los Santos piękne, jak nigdy przedtem
  3. Grand Theft Auto V – kompendium wiedzy