Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 grudnia 2002

Nowe promocje dla graczy: NOLF2 i Morrowind

Sznur, 9 grudnia 2002, 19:50

Zapraszamy do skorzystania z nowych promocji w Sklepie Gracza, gdzie tym razem znalazły się super hity przeznaczone zarówno dla miłośników szybkiej akcji, jak i dla wielbicieli odkrywania niezwykłych, fantastycznych światów w grach cRPG.

Wymyśl świąteczne życzenia i wygraj edycję kolekcjonerską Warcraft’a III

Solnica, 9 grudnia 2002, 15:49

InternetGames to zestaw prostych lecz bardzo grywalnych i wciągających gier internetowych dostępnych na łamach naszego serwisu w które możecie zagrać za darmo korzystając jedynie z przeglądarki. Producent tych gier, firma HDF SOFTWARE (TEAMS) przygotowała dla użytkowników systemu konkurs, w którym jedną z nagród jest edycja kolekcjonerska gry Warcraft III.

Najlepiej sprzedające się gry w salonach EMPiK (09/12/02)

Fajek, 9 grudnia 2002, 15:40

Jak co tydzień, przedstawiamy kolejna listę najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Zestawienie obejmuje pierwszy tydzień grudnia, tj. od 02.12 do 8.12.

Gwiazdkowe wydanie CyberMychy

Solnica, 9 grudnia 2002, 15:12

W dziale Przegląd prasy zamieściliśmy dzisiaj spis zawartości najnowszego, gwiazdkowego wydania Cybermychy, miesięcznika adresowanego do czytelników w wieku 7-12 lat. Oprócz wielu ciekawych tekstów dla najmłodszych w grudniowym numerze czasopisma znalazły się również takie atrakcje jak pełna wersja gry Tiny Trails oraz karty z Harrym Potterem i plakat.

Recenzja: Airline Tycoon Evolution

Fajek, 9 grudnia 2002, 13:03

Nowe wydanie klasycznej już strategii ekonomicznej, w której zarządzaliśmy własnymi liniami lotniczymi. Oprócz nowych dziesięciu misji i szesnastu przerobionych, doszła możliwość budowy własnych samolotów i stosowania zabezpieczeń antyterrorystycznych.

Chessmaster w wersji na konsolę Playstation 2

Solnica, 9 grudnia 2002, 11:44

Czy posiadacze konsol skazani są jedynie na gry zręcznościowe? Nie ulega wątpliwości, że większość tytułów pojawiających się na te platformy sprzętowe należy właśnie do tego gatunku gier, nie brakuje jednak także pozycji, które ponad zwinne palce przedkładają wysiłek intelektualny. Kolejną z takich gier będzie z pewnością jeden ze słynniejszych symulatorów szachów - Chessmaster w wersji na konsolę Sony Playstation 2.

Zapowiedź: X2 The Threat

Fajek, 9 grudnia 2002, 11:17

Od czasów legendarnego już Elite i Frontiera, gracze nie mają powodów do radości. W zasadzie jedynym tytułem, który z należytym rozmachem i klasą podszedł do tematu jaki poruszały dwie wyżej wspomniane gry był X - Beyond the Frontier. Gra ta zyskała uznanie fanów, dlatego najprawdopodobniej już niebawem pojawi się druga część X’a zatytułowana X2 The Threat.

Demo Runaway: A Road Adventure... ponownie...

Łosiu, 9 grudnia 2002, 10:44

Już raz, blisko dwa lata temu, opublikowaliśmy wersję demonstracyjną gry przygodowej Runaway: A Road Adventure, jednak ze względu na fakt, iż zarówno angielsko jak i polskojęzyczna wersja gry miała się już nigdy nie pojawić, zostało ono usunięte. Jednakże po ostatnich rewelacyjnych informacjach dotyczących firmy GMX Media i jej planów związanych z wydaniem Runaway w Wielkiej Brytanii, z tym większą przyjemnością informuję, iż demo gry ponownie znajduje się w naszym dziale Pliki i serdecznie zapraszam do pobrania tych 188MB. Tym, którzy nigdy nie zetknęli się z Runaway: A Road Adventure, zaznaczam – WARTO.

Wersja beta Troopers: Rise of Rebellion już wkrótce

Solnica, 9 grudnia 2002, 10:22

Już wkrótce światło dzienne powinna ujrzeć ogólnodostępna wersja beta Troopers: Rise of Rebellion, bardzo ciekawie zapowiadającego się MOD’a do Unreal Tournament 2003 za sprawą którego przeniesiemy się w realia świata Star Wars.

Demo Warcraft III dla Macintosh'a

Fajek, 9 grudnia 2002, 10:21

Blizzard Entertainment udostępnił demo gry Warcraft III przeznaczone dla komputerów Macintosh. Waga pliku wynosi 120MB i można je pobrać bezpośrednio ze strony Blizzarda.

ATI Radeon 9100 – koniec nazewniczego zamieszania

Łosiu, 9 grudnia 2002, 08:35

Większość w was zapewne zdaje sobie sprawę z tego, iż kanadyjska firma ATI wprowadzając do sprzedaży ekonomiczną kartę graficzną ATI Radeon 9000, wywołała małe zamieszanie spowodowane tym, iż starszy model ATI Radeon 8500 pomimo tego, że ma niższy numer w nazwie jest w istocie kartą szybszą niż ATI Radeon 9000. Co więcej, ATI Radeon 9000 wykorzystuje tą samą, lekko zmodyfikowaną i zubożoną, architekturę „R200” co model 8500. Jak donosi serwis Tech-Report, ta myląca sytuacja, ulegnie w najbliższej przyszłości zmianie i w sklepach pojawią karty ATI Radeon 9100.

Capcom, Konami, Sega, Namco - kto połączy się tym razem?

Łosiu, 9 grudnia 2002, 08:34

Jak donosi hiszpański serwis Meristation, połączenie się dwóch dużych japońskich firm branży gier wideo, jakie miało miejsce w ostatnim czasie, tj. Square (twórcy serii Final Fantasy) oraz Enix (producent serii Dragon Quest), nie jest ostatnim jakie dokona się na przełomie lat 2002/2003. Otóż jak donoszą anonimowe źródła, z 95% prawdopodobieństwem w przeciągu następnych dwóch miesięcy połączy się dwóch największych japońskich producentów gier wideo. W grę wchodzą dwie z czterech firm, tj. Capcom, Konami, Sega lub Namco. Oznacza to, że będzie największa fuzja w tej branży jaka miała miejsce w przeciągu kilku ostatnich lat.

Kijem w skórzaną piłkę!

eLKaeR, 9 grudnia 2002, 08:34

Połączone sztaby firm Acclaim Entertainment i Austin Studios pracują nad kolejną odsłoną cyklu All-Star Baseball, oznaczoną symbolem 2004. Oprócz komputerów osobistych, docelowymi platformami sprzętowymi są systemy Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance.