Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 grudnia 2002

zDOOMiewający CDA w sprzedaży od czwartku

Sznur, 3 grudnia 2002, 18:40

5 grudnia do sprzedaży trafi specjalny numer miesięcznika CD-Action, z trzema płytami CD na pokładzie. Wydanie będzie rzeczywiście nadzwyczajne, gdyż CDA zabawiło się w dystrybutora i wydało dwa premierowe w kraju tytuły: KOHAN: Battles of Ahriman/Ahriman's Gift i Incoming Forces. Oprócz tego w środku świąteczny prezent w postaci portfela na 10 CD.

Jakie gry na Mikołajowy prezent

Sznur, 3 grudnia 2002, 17:47

Zapewne wielu z Was ma dylemat, jaki prezent sprawić dziecku na Mikołaja. Chociaż gier i programów dla najmłodszych pojawia się całkiem sporo, często umykają one naszej uwadze. Poniżej przedstawiamy listę tytułów, które naszym zdaniem warte są uwagi i, co najważniejsze, powinny sprawić naszym milusińskim wiele radości.

Recenzja: Modi i Nanna - Sprytne Smyki

Fajek, 3 grudnia 2002, 13:48

Modi i Nanna jest polskim projektem, wykonanym przez specjalistów i miłośników rozrywki komputerowej z grupy ReSync. Celem autorów było stworzenie gry całkowicie w konwencji 3D, takiej której fabuła i grafika zachwyci graczy w każdym wieku. Zamysł ten został zrealizowany w postaci zręcznościowej gry przygodowej z elementami logicznymi, przeznaczonej dla młodszych i starszych odbiorców.

Dark Age of Camelot: Shrouded Isle - przybywa

Sznur, 3 grudnia 2002, 13:46

Jeżeli dziś mamy 3 grudnia, to jest to niezwykły dzień dla graczy preferujących gry massive multiplayer online, w szczególności takich, których świat osadzony jest w realiach fantasy. Dziś bowiem do sklepów trafił dodatek do jednej z najpopularniejszych obecnie gier tego typu – Dark Age of Camelt: Shrounded Isle. Ukazuje się on mniej więcej rok po premierze gry, wprowadzając liczne zmiany, nowe rasy i klasy postaci, nowe krainy, a to wszystko w poprawionej oprawie graficznej i muzycznej dzięki zastosowaniu nowoczesnego silnika graficznego NetImmerse 3D 4.0 wykorzystującym możliwości DirectX 8.1.

Najlepiej sprzedające się gry w salonach EMPiK (03/12/02)

Fajek, 3 grudnia 2002, 12:31

Jak co tydzień, przedstawiamy kolejna listę najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Zestawienie obejmuje piąty tydzień listopada, tj. od 25.11 do 1.12.

Premiera nowej poprawki systemowej dla Neverwinter Nights

eLKaeR, 3 grudnia 2002, 12:16

W siedzibie studia BioWare zakończyły się intensywne prace nad najnowszą oficjalną „łatką”, dedykowaną bestsellerowej grze z gatunku cRPG pt. Neverwinter Nights. Rychły finisz procesu developingu zwiastował wzrost częstotliwości ukazywania się kolejnych wersji testowych wspomnianego patch’a.

Najpopularniejsze pozycje w historii elektronicznej rozrywki

eLKaeR, 3 grudnia 2002, 12:08

Na łamach sieciowego serwisu IGN.com opublikowane zostały ostatnie wyniki badania opinii użytkowników, na temat gier, posiadanych przez nich na własność. Internauci dokonali wyboru 48 tytułów na 60 różnych platform sprzętowych.

Wyjątkowo intrygujący zestaw głośnikowy
Wyjątkowo intrygujący zestaw głośnikowy

eLKaeR, 3 grudnia 2002, 11:03

I-Trigue 2.1 3300 jest kolejnym systemem audio, zaprojektowanym przez inżynierów z korporacji Creative Technology. Rzeczony produkt ma znaleźć nabywców wśród posiadaczy urządzeń multimedialnych najnowszej generacji (m.in. stacjonarnych i przenośnych komputerów PC oraz odtwarzaczy CD i MP3).

Zapowiedź: Restaurant Tycoon

Fajek, 3 grudnia 2002, 10:47

Restaurant Tycoon to kolejna gra Trevora Chana, twórcy takich głośnych tytułów jak Capitalism czy Seven Kingdoms. Tym razem jest to strategia-ekonomiczna, w której możemy zająć się stworzeniem od podstaw najlepszej światowej sieci restauracji.

Nowe dema na naszym FTP (03/12/02)

Łosiu, 3 grudnia 2002, 10:44

Blizzard Entertainment wypuścił dziś w nocy grywalną wersję demonstracyjną gry Warcraft III: Reign of Chaos. Gra została wydana w połowie tego roku i odniosła niewątpliwy sukces, w lipcu stała się nawet najszybciej sprzedającą się grą na świecie, bijąc poprzednie produkcje firmy Blizzard, Diablo 2 i Diablo 2: Lord of Destruction. Naturalnie demo możecie pobrać z naszego działu Pliki. Na dodatek z tegoż samego działu możecie też pobrać demo gry MechWarrior 4: Mercenaries, które również wypuszczono w nocy. Zapraszam.

Ostatnia szansa na autograf Adama Małysza

Fajek, 3 grudnia 2002, 10:20

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym kończy się konkurs „Skoki Narciarskie 2003: Polski Orzeł”, w którym do wygrania jest aż 105 egzemplarzy tejże gry, z czego 5 z autografem samego Adama Małysza. Dlatego też serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, gdyż taka okazja na pewno szybko się nie nadarzy.

Kolejne informacje o Sea Dogs II + atrakcyjny film zapowiadający grę

Łosiu, 3 grudnia 2002, 09:23

Wydanie drugiej części Sea Dogs, gry, która na nowo rozbudziła w graczach „Pirackie” emocje, już coraz bliżej, dlatego też oczy wszystkich zwracają się ku firmie Akella, pragnąc dowiedzieć się nowych szczegółów o, jak niektórzy nazywają Sea Dogs, nowożytnej wersji Sid Meier's Pirates. Serwis GameSpot zamieścił na swych łamach ciekawą zapowiedź Sea Dogs II, ja zaś poniżej postaram się przedstawić wam najistotniejsze szczegóły, które w niej wymieniono. Przy okazji zapraszam też do pobrania ładnego filmu zapowiadającego wydanie tej gry. Pochodzi on ze strony nVidii, z sekcji przedstawiającej możliwości nowego chipu graficznego GeForce FX.

Ogólnodostępne MP Demo Command & Conquer: Generals

Łosiu, 3 grudnia 2002, 09:23

Swego czasu informacje o rzekomej ogólnodostępnej wersji demonstracyjnej gry C&C: Generals wywołały niemałe zamieszanie pośród fanów tej serii, niestety ostatecznie zakończyły się zamkniętym MP Beta-testem, w którym uczestniczy tylko kilka tysięcy graczy. Okazuje się jednak, iż jest prawdopodobne, że MP Demo Command & Conquer: Generals zostanie wypuszczone po oficjalnej premierze samej gry.