Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 grudnia 2002

Pierwsze uaktualnienie Encyklopedii Gier 2003 już dostępne

Mariusz Klamra, 6 grudnia 2002, 17:20

Dla nabywców Encyklopedii Gier 2003 przygotowaliśmy z okazji Mikołaja mały prezent – pierwsze obszerne uaktualnienie treści dostępne do pobrania z naszego FTP i to bez kolejkowania ;-)

Mafia: The City of Lost Heaven - poradnik

Sznur, 6 grudnia 2002, 15:56

Rozpoczynamy publikację poradnika do Mafii, majstersztyku w wykonaniu czeskiego studia Illusion Softworks, w którym z pierwszej ręki poznajemy metody działania przestępczego podziemia Ameryki lat trzydziestych. Autor poradnika przygotował dla Was dokładny opis przejścia wszystkich misji, wraz z alternatywnymi możliwościami rozwiązania każdego zadania.

Mercedes-Benz World Racing również na PC
Mercedes-Benz World Racing również na PC

Fajek, 6 grudnia 2002, 14:50

Firma TDK Mediactive poinformowała, że tytuł nad którym aktualnie pracują, czyli Mercedes-Benz World Racing pojawi się również w wersji na platformy PC, PS2 i GameCube a nie tak jak początkowo planowano jedynie na Xbox’a.

Co znaleźliśmy dziś pod poduszką?

Fajek, 6 grudnia 2002, 13:42

Dzisiejszy poranek był dla wielu z nas na pewno bardzo radosny. Oczywiście powodem były Mikołajki obchodzone w dniu dzisiejszym i prezenty jakie znaleźliśmy pod poduszką, w „papuciach” czy przysłowiowej „skarpecie”. Postanowiłem zrobić mały przegląd tego co Internauci dostali od Pana z białą brodą.

X-Files The Game czyli agenci FBI na naszych konsolach

Fajek, 6 grudnia 2002, 13:09

Serwis PS2.IGN poinformował, że właśnie ogłoszono rozpoczęcie przez firmy Fox Interactive i Sierra Studios prac nad grą bazującą na telewizyjnym serialu X-Files (pol. Z Archiwum-X), która to gra zostanie wydana na platformę PS2 i Xbox.

Recenzja: Age of Mythology

Fajek, 6 grudnia 2002, 12:23

Age of Mythology, gra twórców znakomitego Age of Empires, miała w zamierzeniu być co najmniej tak dobra jak pierwsza produkcja Ensemble Studios. Czy faktycznie okazała się równie dobra (czy nawet lepsza) od AoE, przekonacie się z recenzji napisanej przez Solnicę.

Runaway - powrót zza grobu...

Fajek, 6 grudnia 2002, 11:04

O grze przygodowej zatytułowanej Runaway: A Road Adventure pisaliśmy nie raz. Ta niezwykle ciekawie zapowiadająca się gra przeszła mnóstwo perturbacji z kolejnymi wydawcami, aby w rezultacie zostać zapomnianą. Gra wprawdzie ukazała się na rynku hiszpańskim w tamtejszej wersji językowej, jednak nikt nie zdecydował się na wydanie tejże gry w wersji anglojęzycznej w pozostałych krajach Europy i świata. Sytuacja jednak ma ulec zmianie a to za sprawą firmy GMX Media, która to ma zamiar wydać grę na terenie Wielkiej Brytanii.

Najlepiej sprzedające się gry w USA

Fajek, 6 grudnia 2002, 10:18

Jak co tydzień przedstawiamy Wam listę najlepiej sprzedających się gier w kraju za „Wielką Wodą”. W zasadzie jedynym „zaskoczeniem” jest pierwsze miejsce Harrego Pottera :)

Harry Potter i Komnata Tajemnic - demo już dostępne

Fajek, 6 grudnia 2002, 09:49

Amerykańską premierę najnowszego filmu z Harrym Potterem w roli głównej mamy już a sobą, podobnie jak i premierę gry bazującej na tymże filmie. Na szczęście gra miała również premierę w Polsce podczas gdy na film będziemy musieli poczekać do stycznia. Jeśli jesteś fanem Harrego i zastanawiasz się nad zakupem gry, proponuję najpierw pobrać demo, które w dniu dzisiejszym pojawiło się w Internecie.