Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 grudnia 2002

Demo Neverwinter Nights

Łosiu, 7 grudnia 2002, 15:27

W sześć miesięcy po zachodniej premierze gry z gatunku cRPG „Neverwinter Nights”, firmy BioWare i Infogrames wypuściły w końcu jej oficjalną wersję demonstracyjną. Tych z was, którzy jeszcze nie zetknęli się z tą niebagatelną produkcją zapraszam do naszego działu Pliki, skąd możecie pobrać owo demo. Pozwala ono zapoznać się ze wstępną częścią (Preludium) jednoosobowej kampanii zawartej w pełnej wersji Neverwinter Nights.

Heroes of Might and Magic IV: Winds of War w produkcji

Łosiu, 7 grudnia 2002, 14:32

Niewiele czasu upłynęło od chwili wydania pierwszego dodatku do czwartej części Herosów zatytułowanego Heroes of Might & Magic IV: The Gathering Storm, a firma 3DO już oficjalnie zapowiada drugie rozszerzenie. Rzeczony dodatek będzie nosił tytuł Heroes of Might and Magic IV: Winds of War i zostanie wydany na zachodzie wiosną 2003 roku.

Kieszonkowe śmiganie na rolkach

eLKaeR, 7 grudnia 2002, 14:20

Korporacje THQ i Sega podpisały właśnie umowę, dzięki której na mobilną konsolę GameBoy Advance zostanie skonwertowana gra Jet Grind Radio (znana również, jako Jet Set Radio).

Kultowi Terranie, Zergowie i Protossi

eLKaeR, 7 grudnia 2002, 14:15

Z ostatnich badań, przeprowadzonych przez redakcję serwisu sieciowego IGN.com wynika, iż grą PeCetową posiadaną na własność przez największą ilość respondentów, jest strategia czasu rzeczywistego o nazwie StarCraft.

Nierealnego ulepszania ciąg dalszy

eLKaeR, 7 grudnia 2002, 14:14

Ekipa developerska zatrudniona w firmie Epic Games, przygotowuje kolejną „łatę” dedykowaną grze z gatunku FPS pt. Unreal Tournament 2003. Prace produkcyjne powinny zakończyć się w ciągu kilku najbliższych dni.

The Temple of Elemental Evil - nowa gra twórców Arcanum i Fallouta

Łosiu, 7 grudnia 2002, 14:13

W najnowszym wydaniu magazynu Computer Games studio Troika Games, czyli zespół developerski składający się z ludzi, którzy stworzyli niezapomnianego Arcanum oraz przyczynili się do powstania kultowego Fallouta, ogłosiło, iż pracuje nad swoim kolejnym ambitnym projektem. Będzie to gra z gatunku cRPG bazująca na klasycznym module AD&D (pen-and-paper) z 1985 roku zatytułowanym „The Temple of Elemental Evil”. Gra ma zostać wydana pod koniec 2003 roku przez firmę Infogrames.

Najnowsze zmiany na wortalu GRY-OnLine

Soulcatcher, 7 grudnia 2002, 13:12

Nie czekamy na gwiazdkę, już teraz zgodnie z waszymi sugestiami, wprowadzamy kolejna porcję zmian i ulepszeń. Obecnie MayClub, Minimarket, Forum Dyskusyjne, Press Relase, Konkursy ...

Wasze prośby i sugestie dotyczące zmian na wortalu GRY-OnLine (dłuuuugie)

Soulcatcher, 7 grudnia 2002, 12:50

Przez ostatni miesiąc na naszym forum dyskusyjnym mieliście możliwość zażyczyć sobie jakie zmiany pragniecie zobaczyć na stronach naszego wortalu. Oto kompilacja sugestii czytelników, będąca posklejanymi fragmentami waszych postów. Wasze pomysły będą realizowane w kolejności dowolnej :). Tekst w kolorze szarym to nasze komentarze. Ortografia i stylistyka wypowiedzi jest specyficzna dla forum dyskusyjnego :).