Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2017, 21:58

NBA Live 18 z nowym trybem rozgrywki, The One

Firma Electronic Arts pokazała na targach E3 pierwszy zwiastun gry NBA Live 18, skupiający się na nowym trybie rozgrywki, zatytułowanym The One. Ogłosiła także, że w sierpniu do graczy trafi demo tej produkcji.

Fani serii NBA Live mogą zacierać ręce w oczekiwaniu na premierę kolejnej odsłony cyklu. Podczas konferencji firmy Electronic Arts na targach E3 deweloperzy pokazali pierwszy zwiastun gry i zapowiedzieli kilka nowości. Pojawi się m.in. nowy system sterowania, w którym udany drybling lub odbiór będzie w dużej mierze zależeć od odpowiedniego manewrowania gałkami analogowymi. Przede wszystkim jednak twórcy zaprezentowali nowy tryb rozgrywki, nazwany The One. Stworzymy w nim od podstaw własnego koszykarza, który aby zdobyć sławę i respekt w świecie sportu będzie musiał grać dobrze zarówno w lidze, jak i na ulicach. Pojawią się tu elementy RPG (rozdzielimy punkty umiejętności w zależności od tego, jakim typem gracza chcemy się stać), a także możliwość wspólnej zabawy ze znajomymi w meczach 5 na 5 zawodników na prawdziwych boiskach, takich jak Venice Beach czy Rucker Park. Dodatkowo deweloperzy zapowiedzieli, że NBA Live 18 doczeka się wersji demonstracyjnej, która zadebiutuje w sierpniu. Będziemy w niej mogli przetestować zarówno tryb rozgrywki wieloosobowej, jak i solowej, a osiągnięte postępy przeniesiemy do pełnej wersji gry.

  1. Oficjalna strona internetowa serii NBA Live
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

NBA Live 18

NBA Live 18