Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2017, 22:01

autor: luckie

Electronic Arts prezentuje Star Wars: Battlefront II

Podczas konferencji EA Play nie mogło zabraknąć prezentacji gry Star Wars: Battlefront II. Twórcy pokazali nie tylko nowy zwiastun, ale również rozgrywkę wieloosobową z nowym trybem zabawy. Ponadto zapewniono, że cała popremierowa zawartość będzie udostępniana za darmo.

Dla wielu to właśnie będzie gwiazda wieczoru. Podczas pokazu EA Play nie mogło zabraknąć prezentacji Star Wars: Battlefront II, kolejnej odsłony popularnego cyklu sieciowych strzelanin pierwszoosobowych poświęconych kultowej marce science fiction. O grze opowiedziała aktorka wcielająca się w nową bohaterkę fabularnej kampanii solowej, poświeconej oddziałowi Imperium na przestrzeni wydarzeń rozgrywających się pomiędzy Powrotem Jedi a Przebudzeniem Mocy. Oprócz zapewnień, że dwójka będzie trzykrotnie większa niż poprzednia odsłona pod względem zawartości, mogliśmy się nacieszyć naładowanym akcją zwiastunem rozgrywki, w którym nie zabrakło legendarnych bohaterów i łotrów ze wszystkich trzech epok filmowych Gwiezdnych wojen: oryginalnej trylogii, preqeqli oraz najnowszych epizodów.

Co ciekawe, EA obiecało, że w przeciwieństwie do poprzedniej części, wszystkie popremierowe mapy, pojazdy oraz bohaterowie będą dostępne za darmo. Na Star Wars: Battlefront II będziemy musieli poczekać do 17 listopada 2017 roku.

  1. Oficjalna strona Star Wars: Battlefront II