Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2017, 12:03

autor: Góral

Naruto to Boruto: Shinobi Striker ukaże się w Europie w przyszłym roku

Firma Bandai Namco poinformowała, że sieciowa bijatyka Naruto to Boruto: Shinobi Striker ukaże się w Europie na początku 2018 roku. Ponadto doczekaliśmy się nowego zwiastuna.

W Naruto to Boruto: Shinobi Striker pojawią się najbardziej znane postacie z mangi i anime, w tym członkowie Akatsuki. - Naruto to Boruto: Shinobi Striker ukaże się w Europie w przyszłym roku - wiadomość - 2017-07-03
W Naruto to Boruto: Shinobi Striker pojawią się najbardziej znane postacie z mangi i anime, w tym członkowie Akatsuki.

W kwietniu bieżącego roku firma Bandai Namco zapowiedziała grę Naruto to Boruto: Shinobi Striker – nową bijatykę opartą na popularnej mandze i anime. Podczas imprezy Anime Expo 2017 wydawca poinformował, że tytuł ukaże się w Europie na początku 2018 roku i dostępny będzie m.in. w polskiej wersji językowej (napisy). Doczekaliśmy się też drugiego zwiastuna, który obejrzycie poniżej. Niestety nie jest on najlepszej jakości, ale na oficjalnych kanałach Bandai Namco nie jest jeszcze dostępny, więc lepsze to niż nic.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker w skrócie:
  • trójwymiarowa bijatyka na konsole XOne, PS4 i PC-ty;
  • ukaże się w Europie na początku 2018 roku;
  • dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy).

Naruto to Boruto: Shinobi Striker tworzone jest przez studio Soleil – oddział znanego z Devil's Third i Devil's Third Online Valhalla Game Studios. Będzie to dość niecodzienna, sieciowa bijatyka skupiająca się na pojedynkach czterech na czterech. Gracze wcielą się w swoich ulubionych wojowników z mangi i będą starali się zostać najlepszym ninją.

Jedną z atrakcji ma być system poruszania się. Naruto to Boruto: Shinobi Striker nie jest bowiem klasyczną bijatyką, w której trafiamy na małą arenę i walczymy z postacią znajdującą się po przeciwnej stronie ekranu. Zamiast tego dostaniemy sporą swobodę poruszania się. Będzie można biegać, skakać, przemieszczać się po pionowych ścianach itd.

Ponadto deweloperzy chwalą się nowym stylem graficznym, stworzonym przy użyciu technologii Unreal Engine 4. Jak to wszystko prezentuje się w ruchu, obejrzycie na dzisiejszym materiale wideo i na pierwszym zwiastunie, który publikujemy poniżej.