Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 18 marca 2015, 20:30

Najlepsze mobilne aktualizacje minionego tygodnia (m.in. Contract Killer: Sniper, Real Racing 3 i Turbo Dismount)

Witajcie w drugiej odsłonie naszej serią omawiającej najciekawsze naszym zdaniem aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizaji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu produkcjach dostępnych w usługach App Store oraz Google Play.

Adventure Time Game Wizard

Zaczynamy od Adventure Time Game Wizard. To nietypowa produkcja, w której użytkownicy rysują swoje pomysły na wydrukowanych kartkach z odpowiednimi wzorami, a następnie po zrobieniu im zdjęcia aplikacja przerabia te kreacje w platformówkowe poziomy. Patch dodaje tryb fabularny, z misjami opracowanymi przez deweloperów. Ponadto umożliwiono zagranie nową bohaterką, w postaci szalonej dziewczyny imieniem Marceline. Jednocześnie wszystkie obecne w tych przygodach elementy można potem wykorzystywać przy tworzeniu własnych map.

Contract Killer: Sniper

Kolejną pozycją na liście jest Contract Killer: Sniper, czyli snajperska strzelanka studia Glu Games. W minionym tygodniu doczekała się ona aktualizacji 2.0 i jest ona całkiem obszerna. Przede wszystkim udostępniono zupełnie region w postaci Południowej Ameryki, gdzie czeka masa zleceń, głównie na zabicie ludzi z karteli narkotykowych. Ponadto możemy podczas zabawy odnajdywać części, które potem wykorzystamy do konstruowania nowych typów uzbrojenia oraz dronów chroniących naszą bazę przed atakami. Twórcy poprawili również masę błędów technicznych, co akurat tej grze bardzo było potrzebne.

Real Racing 3

Aktualizacji doczekał się także najpopularniejszy mobilny symulator wyścigów, czyli Real Racing 3. Łatka wprowadziła do gry trzy nowe samochody marki Aston Martin. Możemy teraz jeździć modelami Vantage N430 GT3 oraz GTE. Wszystkie wykonano oczywiście z szalonym przywiązaniem do detali, do którego przyzwyczaiła nas już ta produkcja.

Bubble Witch 2 Saga

Zaktualizowana została także szalenie popularna gra zręcznościowo logiczna Bubble Witch 2 Saga. Twórcy, czyli ludzie ze studia KING, dodali 20 nowych poziomów, co oznacza, że łączna liczba wyzwań wzrosła do 450. Atrakcyjność świeżych map zwiększa obecność na nich nowej utrudnień w postaci mięsożernych roślin.

Turbo Dismount

Ostatnią pozycją w naszym przeglądzie jest Turbo Dismount, czyli zabawna gra, która pozwala symulować kraksy motoryzacyjne, a przede wszystkim to, co się dzieje z biorącymi w nich udział nieszczęśnikami. Patch rozszerzył listę pojazdów o motocykl sportowy, wprowadził dodatkową lokację oraz nowe głowy dla postaci. Ponadto solidny lifting zafundowano oprawie graficznej.