Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 20 maja 2015, 13:05

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Platform Panic, King of Thieves i PAC-MAN)

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Platform Panic, King of Thieves, PAC-MAN, Cards and Castles oraz Underworld Empire.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizaji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu dla produkcji dostępnych w usługach App Store oraz Google Play.

Cards and Castles

Zaczynamy od udanej hybrydy turowej strategii i karcianki zatytułowanej Cards and Castles. Produkcja otrzymała nowy zestaw scenariuszy, zawierający dziesięć misji dla pojedynczego gracz. Gruntownie przerobiono także interfejs, usunięto błędy, poprawiono optymalizację silnika graficznego i kodu sieciowego. Ponadto, kierując się sugestiami samych graczy, twórcy wprowadzili dziesiątki zmian w zbalansowaniu rozgrywki.

Platform Panic

Solidnego patcha dostała także gra Platform Panic, czyli wyśmienita dwuwymiarowa platformówka studia Nitrome. To naprawdę potężna aktualizacja, gdyż podwaja dostępną w kampanii ilość map. Ponadto wprowadzono masę dodatkowych elementów, w tym nowy typ przeciwnika oraz spory zestaw nieobecnych wcześniej pułapek. Twórcy dodali również system osiągnięć. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w tę perełkę, to najwyższy czas nadrobić zaległości.

PAC-MAN

Legendarny PAC-MAN obchodzi właśnie 35 urodziny, więc firma Namco Bandai uczciła tę okazję wypuszczając godną uwagi aktualizację mobilnej wersji tego przeboju. Patch zawiera nowe labirynty i wyzwania, jak również przebudowuje cały interfejs oraz oprawę graficzną, tak aby całość prezentowała się bardziej nowocześnie. Ponadto zaimplementowano system podpowiedzi oraz dodano nowe wyzwania multiplayerowe oraz sieciowe turnieje.

Underworld Empire

Pozwalające wcielić się w kryminalistę Underworld Empire nie jest grą, która ma szanse kiedykolwiek trafić na szczyt listy najlepiej zarabiających produkcji na App Store i Google Play, ale od lat cieszy się wystarczająco dużą popularnością, aby zarabiać na siebie i umożliwić autorom tworzenie aktualizacji z nową zawartością. Najnowsza powiększa wirtualny świat o lokację SolCal, gęsto wypełnioną zleceniami do zrealizowania. Ponadto możemy zmierzyć się z nowym potężnym bossem, a jego pokonanie zapewnia dostęp do atrakcyjnych nagród.

King of Thieves

Ostatnią zeszłotygodniową aktualizacją, o której chcemy wspomnieć jest ta, jaką otrzymała platformówka King of Thieves. Sercem gry jest tryb multiplayer, dlatego z radością powitaliśmy wprowadzenie przez patch wojen między gildiami, w ramach których te grupy mogą ze sobą konkurować o cenne nagrody. Ponadto dodano wiele nowych misji i skarbów oraz usunięto sporo błędów technicznych. Produkcja zadebiutowała w mocno niedopracowanym stanie, ale autorom przez ostatnie miesiące udało się poprawić większość niedoróbek.