Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 31 maja 2016, 11:24

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Pathfinder Adventures, Splash Cars i Vainglory)

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Disney Crossy Road, Pathfinder Adventures, Splash Cars, Tiny Tower i Vainglory.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i  Google Play.

Disney Crossy Road

Zaczynamy od zręcznościówki Disney Crossy Road. Z okazji kinowej premiery filmu Alicja po drugiej stronie lustra, gra otrzymała aktualizację wprowadzającą spory zestaw lokacji powiazanych z tym obrazem. Do tego dochodzi 25 dodatkowych postaci do odblokowania, a autorzy zaczęli także codziennie udostępniać nowe zadania do realizacji. 

Disney Crossy Road w App Store

Disney Crossy Road w Google Play

Pathfinder Adventures

Godną uwagi aktualizację otrzymała także wyśmienita karcianka Pathfinder Adventures. Wprowadza ona do gry nową przygodę zatytułowaną The Hook Mountain Massacre. Oferuje ona kilka godzin zabawy i zawiera pięć scenariuszy, cztery lokacje, cztery mapy, ponad czterdziestu nowych wrogów oraz spory zestaw dodatkowego ekwipunku. Poprawiono także masę błędów technicznych, a tych, jak to w przypadku gier studia Obsidian bywa, nie brakowało.

Pathfinder Adventures w App Store

Pathfinder Adventures w Google Play

Splash Cars

Z kolei gra Splash Cars, czyli jedna z najbardziej oryginalnych wyścigówek ostatnich kilkunastu miesięcy, dostała patcha wprowadzającego tryb multiplayer, w którym rywalizują ze sobą dwie dwuosobowe drużyny. Co godne pochwały, nawet jeśli nie wykupiliście bonusa usuwającego system energii, to rozgrywki multiplayer nie są nim objęte i nie ma żadnych ograniczeń co do częstotliwości zabawy. Twórcy dodali również spory zestaw nowych lakierów.

Splash Cars w App Store

Splash Cars w Google Play

Tiny Tower

Strategia ekonomiczna Tiny Tower świętuje swoje piąte urodziny. Z tej okazji produkcja po dłuższej nieobecności powróciła na Google Play. Ponadto wszystkie wersje gry dostały potężną aktualizację, która dodaje 40 dachów, 32 podłogi, 24 hole, 10 wind, 288 misji, 604 wiadomości BitBook oraz 34 kostiumy do odblokowania. Dodatkowo wprowadzono opcję zmiany imion postaci niezależnych oraz poprawiono interfejs.

Tiny Tower w App Store

Tiny Tower w Google Play

Vainglory

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć jest ta, jaką otrzymała najlepsza mobilna MOBA, czyli Vainglory. Patch dodał do gry nowego bohatera w postaci rycerza imieniem Lance, który równie dobrze sprawdza się w ataku, jak i podczas obrony sojuszniczych jednostek.

Vainglory w App Store

Vainglory w Google Play