Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 8 grudnia 2015, 10:03

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Angry Birds Seasons, DomiNations, Jetpack Joyride)

Witajcie w nowej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds Seasons, DomiNations, Jetpack Joyride, Slashy Hero i Temple Run 2.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Angry Birds Seasons

Angry Birds Seasons to odsłona serii poświęcona różnorodnym porom roku i świętom, więc nic dziwnego, że jako pierwsza z gier Rovio otrzymała zimową aktualizację. Jak to zwykle bywa w przypadku produkcji tego dewelopera, patch przynosi obszerny zestaw nowych poziomów. Tym razem jest ich 25 i wszystkie związane są z tematyką narciarską.

DomiNations

Ciekawie rozwija się także strategia DomiNations. Najnowsza aktualizacja wprowadza tryb wojny światowej, pozwalający graczom rywalizować o kontrolę nad naszą planetą. W zabawie mogą ze sobą walczyć dwie grupy użytkowników, liczące po pięćdziesiąt osób każda. Ponadto dodano nowy rodzaj budynku oraz opcję tworzenia schematów zabudowy baz, dzięki którym możemy błyskawicznie skonstruować centrum dowodzenia według wcześniejszego planu, zamiast ustawiać ręcznie wszystkie budynki przy każdym nowym meczu.

Jetpack Joyride

Nie próżnują również autorzy endless runnera Jetpack Joyride. Wiele osób zapewne zauważyło, że popularne Flappy Bird było w pewnym stopniu zainspirowane tym przebojem. Studio Halfbrick postanowiło wykorzystać ten fakt przygotowując zabawną aktualizację z motywem, który nazwano Zappy Bird. Zgodnie z nazwą oferuje on rozgrywkę, która przypomina znacznie bardziej szaloną wersję Flappy Bird. Do tego kilka ostatnich wydarzeń tematycznych (w tym ten związany z Powrotem do przyszłości) jest znowu dostępnych i to w nowej ulepszonej formie.

Slashy Hero

Warto także zwrócić uwagę na aktualizację Slashy Hero, czyli udanego action-RPG utrzymanego w lekko komediowym klimacie. Patch znacząco rozszerza zawartość kampanii, dodając do niej 24 nowe poziomy oraz jednego bossa. Nie zapomniano także wprowadzeniu sporego zestawu nowych kostiumów.

Temple Run 2

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy opowiedzieć jest ta, jaką otrzymało Temple Run 2. Patch przenosi akcję w pokryte śniegiem góry, po których uciekamy przez goniącym nas demonem. Autorzy nie zapomnieli także o nowych postaciach i typach wyzwań oraz znacząco poprawionej grafice. Patch jest sporych rozmiarów i w praktyce jest to niemalże zupełnie nowa odsłona serii.