Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 8 czerwca 2016, 09:56

autor: Adrian Werner

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Alto's Adventure, Hitman: Sniper i Temple Run 2)

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Alto's Adventure, Looty Dungeon, Hitman: Sniper, Solforge czy Temple Run 2.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Alto's Adventure

Zaczynamy od Alto's Adventure. Ten endless runner otrzymał aktualizację z trybem Zen. Teraz po fatalnym błędzie nie musimy zaczynać od początku – zamiast tego otrzymujemy opcję kontynuowania zabawy. Współgra z tym bardziej relaksująca muzyka. Oczywiście, w tym trybie nie możemy gromadzić punktów do sieciowych rankingów, ale za to świetnie nadaje się on do treningów. Ponadto patch dodał możliwość zapauzowania gry i manipulowania kamerą w celu robienia ładnych zdjęć. Listę zmian zamyka zaimplementowanie kilku nowych wersji językowych, w tym polskiej.

Alto's Adventure w App Store

Alto's Adventure w Google Play

Looty Dungeon

Potężną aktualizację otrzymało także Looty Dungeon, czyli zręcznościówka łączącą mechanikę Crossy Road z elementami RPG. Nowy patch znaczaco rozbudował ten drugi aspekt. Bohaterowie wreszcie mogą gromadzić doświadczenie, awansować na wyższe poziomy doświadczenia i uczyć się nowych umiejętności. Łatka dodała także pięć grywalnych postaci, w tym barda i księżniczkę.

Looty Dungeon w App Store

Hitman: Sniper

Godną uwagi łatkę dostał także Hitman: Sniper, czyli chyba najlepsza mobilna gra snajperska. Patch dodał tryb zombie, w którym na nowej mapie musimy bronić pojedynczego cywila przed hordami zombie. Tryb posiada trzy poziomy trudności i adaptujący się do naszych poczynań moduł sztucznej inteligencji. Ponadto autorzy rozszerzyli dostępny arsenał o dwa karabiny i kilka dodatkowych opcji ulepszania ekwipunku.

Hitman: Sniper w App Store

Hitman: Sniper w Google Play

Solforge

Przed laty Solforge było jedną z najpopularniejszych mobilnych karcianek, ale potem konkurencja zostawiła grę daleko w tyle. Najnowsza aktualizacja to próba nawiązania walki z rywalami. W tym celu od zera przygotowano nowy interfejs użytkownika. Ponadto wprowadzono poważne zmiany w balansie rozgrywki, ulepszono grafikę i dodano masę nowych kart wchodzących w skład dodatku Raiders Unchained.

Solforge w App Store

Solforge w Google Play

Temple Run 2

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy napisać jest ta, jaką otrzymało Temple Run 2. Patch nazwany został Blazing Sands i wprowadza do gry świeżą lokację w postaci egipskiej pustyni. Nowe są elementy trasy, zagrożenia i przedmioty. Nie zabrakło także dodatkowych przedmiotów do zebrania.

Temple Run 2w App Store

Temple Run 2 w Google Play