Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 lutego 2012, 12:50

Najciekawsze oferty na weekend 4-5 lutego

W tym tygodniu ofert jest zdecydowanie mniej, ale od czego są sklepy mieszczące się za granicą? Jak zwykle - warto zajrzeć, na pewno jakaś promocja Was zainteresuje.

Ofertowej sinusoidy ciąg dalszy. Tydzień temu mieliśmy do czynienia z prawdziwym potokiem gier w promocyjnych cenach. Teraz jest niestety gorzej, dlatego też w zamian proponuję więcej pozycji do kupienia przez Internet z brytyjskich sklepów. Wszak najważniejsza jest dobra zabawa za dobrą cenę. Zapraszam.

Najciekawsze oferty na weekend 4-5 lutego - ilustracja #1

Gry:

  1. Gry w Biedronkach za 9,99zł/sztuka (m.in. Amnesia, Majesty 2, Red Orchestra: Ostfront 41-45, Sacred 2, Hard Truck Tycoon, rFactor, Mini Ninjas, Ufo: Trylogia, King’s Bounty: Legenda)
  2. W Media Marktach nadal trwa wyprzedaż i w niektórych sklepach sieci zeszłotygodniowa promocja obowiązuje „do wyczerpania zapasów”, jest więc jeszcze szansa na upolowanie niektórych tytułów w niższych cenach.

Konsole:

  1. X360 250GB + Forza Motorsport 3 + Fable III + Crysis 2 – 999 zł, Media Markt w Wałbrzychu.

Sklepy zagraniczne:

  1. Deus Ex: Human Revolution PS3 – niecałe 80 zł / X360 - ok. 81 zł wraz z wysyłką, amazon.co.uk
  2. RAGE PS3/X360 – ok. 91 zł wraz z wysyłką, amazon.co.uk
  3. Shadows of the Damned X360 – niecałe 75 zł wraz z wysyłką, amazon.co.uk
  4. Rayman Origins X360 – ok. 91 zł wraz z wysyłką, amazon.co.uk
  5. Alice: Madness Returns PS3 – ok. 81 zł wraz z wysyłką, amazon.co.uk
  6. Assassin’s Creed Revelations PS3/X360 – ok. 130 zł wraz z wysyłką, thehut.com, zavvi.com

Zapraszamy za tydzień do lektury kolejnego zestawienia najciekawszych ofert. Po co szukać wszędzie, jeśli możemy to zrobić za Was?

Filip Grabski

Filip Grabski

Istnieje od 1984 roku, a 10 lat później z pełną świadomością zaczął użytkować pecety. Zostało mu to do dzisiaj, ale w międzyczasie nauczył się łączyć przyjemne z pożytecznym (tak, na komputerach można nie tylko grać!). Z GOL-em współpracuje od marca 2008 roku - zaczynał od newsów, potem przeszedł do publicystyki i przy okazji pompował treści dla Gameplaya. Obecnie przede wszystkim tworzy grafiki widoczne na głównej stronie serwisu (i nie tylko) oraz opiekuje się ciekawostkami filmowymi dla Filmomaniaka. Prywatnie ojciec, mąż, podcaster (od 8 lat współtworzy Podcast Hammerzeit) i miłośnik konsumowania popkultury - zarówno tej wizualnej (na dobry film i serial zawsze znajdzie czas), jak i dźwiękowej (szczególnie, gdy brzmi ona jak gitara elektryczna).

więcej