Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2018, 14:55

Na empikowym froncie bez zmian - dominacja The Sims 4 i FIFA 18

W kolejnym zestawieniu najlepiej sprzedających się gier w sieci salonów Empik obyło się bez wielkich zmian. The Sims 4: Cztery pory roku oraz FIFA 18 pozostały liderami. Dobrze poradził sobie również Overwatch.

The Sims 4: Cztery Pory Roku wciąż nie daje szans konkurencji - Na empikowym froncie bez zmian - dominacja The Sims 4 i FIFA 18  - wiadomość - 2018-07-27
The Sims 4: Cztery Pory Roku wciąż nie daje szans konkurencji

Dowiedzieliśmy się, jakie gry sprzedawały się najlepiej w sieci Empik w dniach 11-24 lipca. Na PC nie zaszły wielkie zmiany. W porównaniu z poprzednim zestawieniem pozycję lidera obronił dodatek The Sims 4: Cztery pory roku. Nie dziwi to specjalnie, gdyż wczoraj firma Electronic Arts pochwaliła się, że jest to drugie najszybciej sprzedające się rozszerzenie do gry The Sims 4.

Reszta listy bestsellerów pecetowych również zdominowana została przez The Sims 4 oraz różne dodatki do niego. Jak zwykle znalazło się także miejsce dla strzelanki Overwatch oraz FIF-y 18. Jedynym zaskoczeniem było pojawienie się na miejscu dziesiątym edycji rozszerzonej Wiedźmina 2 ze steelbookiem.

Przechodząc do konsol, warto zauważyć, że Empik dokonał tutaj pewnych zmian i w przypadku PlayStation 4 podawać od teraz będzie tylko pierwszą piątkę najlepiej sprzedających się produkcji, zamiast dotychczasowego top 10.

Na PlayStation 4 i Xboksie One ponownie największym wzięciem cieszyła się gra FIFA 18. Ponadto warto odnotować powrót do zestawienia na PS4 Overwatcha. Obecność tego przeboju na listach bestsellerów w dużym stopniu wynikała z zakończonej 15 lipca promocji na wydanie Game of the Year Edition.

Sprzedaż gier w sieci Empik

Najlepiej sprzedające się gry na PC

#

Gra

1.

The Sims 4: Cztery pory roku

2.

Overwatch: Game of the Year Edition

3.

The Sims 4: Psy i Koty

4.

The Sims 4: Zestaw 6

5.

FIFA 18

6.

Sims 4: Miejskie Życie

7.

The Sims 4: Zestaw 4

8.

The Sims 4: Zestaw Specjalny

9.

The Sims 4

10.

Wiedźmin 2: Zabójcy królów - Edycja Rozszerzona + steelbook

Najlepiej sprzedające się gry na PlayStation 4

#

Gra:

1.

FIFA 18

2.

Overwatch: Game of the Year Edition

3.

The Sims 4

4.

LEGO Iniemamocni

5.

Minecraft

Najlepiej sprzedające się gry na Xboksa One

#

Gra:

1.

FIFA 18

2.

Minecraft Explorer Pack

3.

LEGO Worlds

4.

LEGO Iniemamocni

5.

Wiedźmin 3 Edycja Gry Roku