Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 lipca 2018, 15:55

autor: AlexB

Więzienne rewolucje Magdy Gessler w spocie 6 sezonu Orange Is the New Black

Na ciekawą formę promocji nowego sezonu serialu Orange Is the New Black zdecydował się polski oddział Netfliksa. W spocie reklamowym wystąpiła Magda Gessler, która w typowym dla siebie stylu skrytykowała dania serwowane w więzieniu.

Stara reguła mówi, że reklama jest dźwignią handlu. Tym razem popisali się pracownicy polskiego oddziału platformy Netflix. Z okazji dzisiejszej premiery szóstego sezonu popularnego serialu Orange Is the New Black na Twitterze pojawił się krótki spot, w którym w więźniarkę odbywającą wyrok w zakładzie karnym dla kobiet w Litchfield wciela się Magda Gessler.

Trzeba przyznać, że spot szóstego sezonu Orange Is the New Black z Magdą Gessler w roli głównej okazał się marketingowym strzałem w dziesiątkę. - Więzienne rewolucje Magdy Gessler w spocie 6 sezonu Orange Is the New Black - wiadomość - 2018-07-27
Trzeba przyznać, że spot szóstego sezonu Orange Is the New Black z Magdą Gessler w roli głównej okazał się marketingowym strzałem w dziesiątkę.

Kontrowersyjna restauratorka, celebrytka i gospodyni programu Kuchenne rewolucje w charakterystycznym dla siebie stylu krytykuje jakość dań serwowanych w więziennej stołówce przez znaną z serialu Galinę Reznikov, ksywka Red (w tej roli Kate Mulgrew). Ostry opieprz od pani Gessler dość mocno dotyka bohaterkę i motywuje ją do poprawy kulinarnego warsztatu. W konsekwencji śniadanie podanie następnego dnia stoi już na dużo wyższym poziomie (być może w menu znalazły się parówki Besos), choć, jak zauważa Magda, kucharka musi się jeszcze sporo nauczyć.

Sądząc po komentarzach pod twitterowym wpisem Netfliksa spot robi prawdziwą furorę, również wśród osób, które z Orange Is the New Black nie miały do tej pory zbyt wielkiej styczności. Wielce prawdopodobne, że dzięki temu przynajmniej część z nich zdecyduje się sprawdzić, o co w tym serialu w ogóle chodzi. Choć skuszeni zajawką z Magdą Gessler w roli głównej będą musieli nadrabiać sporo odcinków, według opinii wielu krytyków i widzów w żadnym razie nie będzie to czas stracony. Historia opowiedziana w Orange Is the New Black rozpoczyna się, gdy Piper Chapman (Taylor Schilling), dobrze sytuowana mieszkanka Nowego Jorku, zostaje skazana na 15 miesięcy więzienia za dawne związki z dilerką narkotyków Alex Vause (Laura Prepon). Kobieta musi zatem porzucić swoje dawne życie i przystosować się do nowej, brutalnej rzeczywistości więziennej. Tytuł może pochwalić się dwudziestoma pięcioma różnymi nagrodami, z czterema statuetkami Emmy na czele. Niestety, mało prawdopodobny jest fakt, że za swój krótki epizod Magda Gessler otrzyma którąkolwiek z nich.