Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 28 grudnia 2016, 11:16

autor: Adrian Werner

Minecraft: Pocket Edition w wersji 1.0 oraz inne najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie aktualizacji do takich tytułów jak Agent A: A puzzle in disguise, Leap Day, Lost in Harmony, Minecraft: Pocket Edition czy seria Sorcery!

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Agent A: A puzzle in disguise

Zaczynamy od przygodówki Agent A: A puzzle in disguise. Dostała ona aktualizację, która rozbudowała kampanię o trzeci rozdział, zawierający ponad dwadzieścia zagadek oraz masę ukrytych sekretów. Nowy rozdział jest dostępny za darmo dla osób, które kupiły grę i kontynuuje historię polowania na kryminalistkę znaną jako Ruby La Rogue.

Agent A: A puzzle in disguise w App Store

Agent A: A puzzle in disguise w Google Play

Leap Day

Ciekawej aktualizacji doczekała się również wyśmienita platformówka Leap Day. Patch dodał dwie nowe lokacje w postaci Lodowej Świątyni i Śnieżnej Krainy. Doszły także nowe postacie i motywy muzyczne, jak również wiele dodatkowych typów pułapek i wrogów, powiązanych tematycznie z zimą.

Leap Day w App Store

Leap Day w Google Play

Lost in Harmony

Zręcznościówka Lost in Harmony niedawno przestawiła się na model free-to-play i chyba wyszło jej to na dobre, gdyż znacząco wzrosło tempo aktualizacji. Wypuszczona w zeszłym tygodniu łatka wzbogaciła grę o trzy grywalne postacie oraz dodatkową krainę powiązaną z muzyką elektroniczną. Autorzy poprawili również sporo błędów technicznych.

Lost in Harmony w App Store

Lost in Harmonyw Google Play

Minecraft: Pocket Edition

Minecraft: Pocket Edition osiągnęło wreszcie wersję 1.0. Zmian jest więc sporo. Przede wszystkim wprowadzono tzw. kres, czyli znany z pecetowej wersji wymiar, gdzie nie występuje cykl dnia i nocy, a mapy, kompasy oraz zegary nie działają poprawnie. Dostaliśmy także powiązane z kresem miasta, statki, moby, rośliny oraz smoka.  Dwukrotnie zwiększono również wysokość świata gry i teraz możemy budować do 256 klocków wzwyż. Ponadto zimowe tereny wzbogaciły się o igloo oraz niedzwiedzie.

Minecraft: Pocket Edition w App Store

Minecraft: Pocket Edition w Google Play

Seria Sorcery!

Na koniec zostawiliśmy sobie serię Sorcery!. Wszystkie cztery odsłony otrzymały aktualizacje dodające do nich tryb Nowa Gra Plus, pozwalajacy ponownie przechodzić kampanię rozwiniętą postacią, czemu towarzyszą wyższe poziomy trudności i dodatkowa zawartość.

Seria Sorcery! w App Store

Seria Sorcery! w Google Play