Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 stycznia 2021, 12:12

autor: Karol Laska

Miles Morales w Spider-Man 3? Fani się zastanawiają i stawiają raczej na nowego złoczyńcę

Internaucie udało się zrobić zdjęcie jednej z ciężarówek na planie Spider-Mana 3 i, o dziwo, możemy się dzięki niemu dowiedzieć całkiem dużo o planach twórców na film. Poruszony zostanie najpewniej komiksowy wątek schroniska dla bezdomnych.

W SKRÓCIE:
  1. zdjęcie ciężarówki z planu Spider-Mana 3 potwierdza, że w filmie poruszony zostanie wątek organizacji F.E.A.S.T.;
  2. istnieje więc duża szansa na udział w filmie złoczyńcy o pseudonimie Mister Negative;
  3. internauci dywagują również nad tym, czy istnieje szansa na zobaczenie Milesa Moralesa.

Ostatnio zaprezentowaliśmy Wam zdjęcia z planu Spider-Mana 3, które niejako sugerowały powiązanie filmu z multiwersum i serialem WandaVision, jak i fakt, że dzieło Jona Wattsa może mieć charakter świąteczny. Wczoraj jeden z internautów, Archon457, wrzucił do sieci kolejną fotografię z okolic planu zdjęciowego produkcji (konkretnie śródmieścia Atlanty), a ta kryje za sobą więcej tajemnic, niż początkowo się zdaje. Sami na nią spójrzcie.

Miles Morales w Spider-Man 3? Fani się zastanawiają i stawiają raczej na nowego złoczyńcę - ilustracja #1
Ciężarówka F.E.A.S.T. Źródło: Reddit

Na pierwszy rzut oka jest to zwyczajna ciężarówka, ale jak to się mówi, nic bardziej mylnego. Głos na Reddicie zabrali fani komiksów i zwrócili uwagę na napis F.E.A.S.T. Określa on schronisko dla bezdomnych, w którym pracowała między innymi ciocia May. Placówka należy do Martina Li, znanego szerzej jako Mister Negative. To złoczyńca o dwóch osobowościach władający energiami Darkforce oraz Lightforce. Powyższe zdjęcie sugeruje udział właśnie tego antagonisty w trzeciej części przygód człowieka-pająka.

Fani niedawno wydanej gry Marvel’s Spider-Man: Miles Morales mogą także połączyć fakty i przypomnieć sobie, że z ową organizacją był również związany tytułowy bohater produkcji. Internauci nabrali więc nadziei, że może i Miles pojawi się w nadchodzącym filmie, ale jest to raczej mało prawdopodobne, gdyż F.E.A.S.T. działało już dużo wcześniej.

Poza tym przypomnijmy, że w Spider-Manie 3 i tak czeka nas wiele gościnnych występów. Do teraz zastanawiamy się, jak ci wszyscy ludzie się tam pomieszczą. Mówi się, że w filmie pojawią się między innymi Doctor Strange (Benedict Cumberbatch), Electro (Jamie Foxx), Doctor Octopus (Alfred Molina), jak i inne wcielenia Petera Parkera odgrywane przez Andrew Garfielda i Toby’ego Maguire’a.

Czy to wszystko prawda? O tym przekonamy się 16 grudnia 2021 roku, wtedy to film ma mieć swoją oficjalną premierę.

  1. Co po Avengers? Nadchodzące filmy Marvela
  2. Recenzja filmu Spider-Man: Daleko od domu
  3. Strona internetowa Marvela