Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2012, 17:00

autor: Olek

Mike Tyson grywalną postacią w WWE '13, ale tylko dla nabywców gry w przedsprzedaży

Żelazny Mike, Najgorszy Człowiek pod Słońcem, Bestia lub jak kto woli Mike Tyson pojawi się jako jeden z grywalnych bohaterów w grze WWE '13. Okazję wcielenia się w legendarnego boksera będą mieli wyłącznie gracze, którzy zakupią dzieło studia Yuke's w przedsprzedaży.

Mike Tyson grywalną postacią w WWE '13, ale tylko dla nabywców gry w przedsprzedaży - ilustracja #1
WWE '13
  1. gatunek: gry sportowe / bijatyki
  2. producent: Yuke's
  3. wydawca: THQ
  4. premiera EU: 1 listopada 2012 r.
  5. platformy: Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Wii

Obecność niegdysiejszego pogromcy Andrzeja Gołoty w grze poświęconej wrestlingowi nie jest przypadkowa. Tyson wielokrotnie pojawiał się na galach WWE, a nawet wziął udział w kilku pojedynkach, za co niedawno uhonorowany został miejscem w panteonie sław tego sportu. Koncern THQ, wydawca WWE '13, uznał, że grywalna postać słynnego pięściarza doskonale sprawdzi się jako zachęta do kupna gry przed premierą.

Opublikowane obrazki wskazują, że Tyson w WWE '13 nie będzie ugrzecznionym miłośnikiem gołębi, ani bawidamkiem, jakiego ostatnimi czasy zobaczyć można w reklamie napoju energetyzującego, ale prawdziwym brutalem z czasów, gdy jego przeciwnicy przeważnie opuszczali ring na noszach lub przynajmniej bez fragmentu ucha (słynna walka z Evanderem Holyfieldem).

Trzeba przyznać, że Żelazny Mike jak mało kto wkomponowuje się w tegoroczny motyw przewodni gry, czyli słynny okres „Attitude Era”, kiedy to wrestling wyewoluował z ugrzecznionego widowiska familijnego do rangi brutalnego show sportowego.

- Jako jeden z największych mistrzów w historii boksu i zarazem jeden z najbardziej pamiętnych gości, jacy pojawili się w programach WWE, Mike Tyson dokonał niesamowitej rewolucji, która zmieniła sposób postrzegania tego sportu przez fanów – przekonuje Sean Ratcliffe z THQ.

Mike Tyson grywalną postacią w WWE '13, ale tylko dla nabywców gry w przedsprzedaży - ilustracja #2

Przypomnijmy, że WWE '13 to piętnasta odsłona popularnej serii sportowych bijatyk i zarazem druga po metamorfozie, jaką cykl ten przeszedł w ubiegłym roku. Za produkcję ponownie odpowiada zespół deweloperski studia Yuke's. Twórcy zapowiadają szereg nowych rozwiązań, w tym kampanię Story Mode oraz drugą generację systemu animacji i sterowania Predator Technology. Gra w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz Nintendo Wii trafi do europejskich sklepów 1 listopada.

Mike Tyson grywalną postacią w WWE '13, ale tylko dla nabywców gry w przedsprzedaży - ilustracja #3
  1. Oficjalna strona internetowa serii WWE
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

WWE '13

WWE '13