Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2012, 14:30

autor: Adrian Werner

Rozdajemy 15 wejściówek na pokaz Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea

Mamy niezłą gratkę dla fanów Might & Magic: Heroes VI. Zamierzamy bowiem rozdać piętnaście zaproszeń na imprezę, podczas której będziecie mogli zagrać w Pirates of the Savage Sea, czyli nadchodzący dodatek do tej przebojowej turówki z zeszłego roku.

Rozdajemy 15 wejściówek nad pokaz Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea - ilustracja #1
Piętnastu naszych czytelników zagra w Pirates of the Savage Sea przed premierą.

Kilka dni temu pisaliśmy o ujawnieniu Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea, czyli obszernego dodatku do szóstej części jednej z najpopularniejszych serii turówek fantasy. Firma Ubisoft Polska postanowiła dać najwierniejszym fanom okazję wypróbowania rozszerzenia przed premierą. W tym celu 26 czerwca pod Warszawą zostanie zorganizowana impreza, w której główną atrakcją będzie przetestowania tej produkcji oraz porozmawianie z jego twórcami. Nasza redakcja otrzymała piętnaście zaproszeń na to wydarzenie i chcemy je rozdać naszym czytelnikom.

Jeśli macie ochotę zagrać w dodatek do Heroes VI to do 21 czerwca musicie wysłać na poniższy adres maila z krótkim uzasadnieniem dlaczego chcecie wziąć udział w tym zamkniętym pokazie.

redak[email protected]

Dzień później, czyli 22 czerwca skontaktujemy się z piętnastoma wybranymi osobami i poprosimy je o potwierdzenie chęci uczestnictwa.

Impreza odbędzie się w podwarszawskich Radziejowicach, a bezpłatny transport dla uczestników z Centrum Warszawy zapewni firma Ubisoft. Po stawieniu się w miejscu zbiórki zostaną oni przewiezieni do hotelu Artis Loft, gdzie odbędzie się pokaz. Oczywiście gwarantowany jest również transport powrotny.

Jednocześnie bardzo prosimy o przemyślane zgłoszenia. Przed wysłaniem maila upewnijcie się, że 26 czerwca w godzinach od 9:00 do 14.00 jesteście dyspozycyjni i macie możliwość dojechania do centrum Warszawy. W pokazie mogą brać udział osoby, które ukończyły 16 rok życia.

Rozdajemy 15 wejściówek nad pokaz Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea - ilustracja #2 W Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea wcielimy się wcielimy się w Craga Hacka - legendarnego bohatera, który zostaje zatrudniony przez Radę Piratów w celu odkrycia przyczyn znikania statków na Dzikim Morzu. Rozszerzenie zaoferuje nową kampanię, która według zapowiedzi twórców, ma starczyć na ponad dziesięć godzin zabawy. Dodatek trafi do sprzedaży w dystrybucji elektronicznej 12 lipca tego roku w cenie 9,99 euro, czyli w przeliczeniu około 43 złotych. W naszym kraju pojawi się również tego samego dnia wersja pudełkowa, za którą zapłacimy 39,99 złotych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea

Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea