Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2012, 14:30

autor: Adrian Werner

Rozdajemy 15 wejściówek na pokaz Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea

Mamy niezłą gratkę dla fanów Might & Magic: Heroes VI. Zamierzamy bowiem rozdać piętnaście zaproszeń na imprezę, podczas której będziecie mogli zagrać w Pirates of the Savage Sea, czyli nadchodzący dodatek do tej przebojowej turówki z zeszłego roku.

Rozdajemy 15 wejściówek nad pokaz Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea - ilustracja #1
Piętnastu naszych czytelników zagra w Pirates of the Savage Sea przed premierą.

Kilka dni temu pisaliśmy o ujawnieniu Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea, czyli obszernego dodatku do szóstej części jednej z najpopularniejszych serii turówek fantasy. Firma Ubisoft Polska postanowiła dać najwierniejszym fanom okazję wypróbowania rozszerzenia przed premierą. W tym celu 26 czerwca pod Warszawą zostanie zorganizowana impreza, w której główną atrakcją będzie przetestowania tej produkcji oraz porozmawianie z jego twórcami. Nasza redakcja otrzymała piętnaście zaproszeń na to wydarzenie i chcemy je rozdać naszym czytelnikom.

Jeśli macie ochotę zagrać w dodatek do Heroes VI to do 21 czerwca musicie wysłać na poniższy adres maila z krótkim uzasadnieniem dlaczego chcecie wziąć udział w tym zamkniętym pokazie.

[email protected]

Dzień później, czyli 22 czerwca skontaktujemy się z piętnastoma wybranymi osobami i poprosimy je o potwierdzenie chęci uczestnictwa.

Impreza odbędzie się w podwarszawskich Radziejowicach, a bezpłatny transport dla uczestników z Centrum Warszawy zapewni firma Ubisoft. Po stawieniu się w miejscu zbiórki zostaną oni przewiezieni do hotelu Artis Loft, gdzie odbędzie się pokaz. Oczywiście gwarantowany jest również transport powrotny.

Jednocześnie bardzo prosimy o przemyślane zgłoszenia. Przed wysłaniem maila upewnijcie się, że 26 czerwca w godzinach od 9:00 do 14.00 jesteście dyspozycyjni i macie możliwość dojechania do centrum Warszawy. W pokazie mogą brać udział osoby, które ukończyły 16 rok życia.

Rozdajemy 15 wejściówek nad pokaz Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea - ilustracja #2 W Might & Magic: Heroes VI - Pirates of the Savage Sea wcielimy się wcielimy się w Craga Hacka - legendarnego bohatera, który zostaje zatrudniony przez Radę Piratów w celu odkrycia przyczyn znikania statków na Dzikim Morzu. Rozszerzenie zaoferuje nową kampanię, która według zapowiedzi twórców, ma starczyć na ponad dziesięć godzin zabawy. Dodatek trafi do sprzedaży w dystrybucji elektronicznej 12 lipca tego roku w cenie 9,99 euro, czyli w przeliczeniu około 43 złotych. W naszym kraju pojawi się również tego samego dnia wersja pudełkowa, za którą zapłacimy 39,99 złotych.