Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 czerwca 2016, 11:34

autor: luckie

Miesiąc z World of Warcraft za darmo dla widzów filmu Warcraft: Początek

Osoby, które wybiorą się do Multikina na film Warcraft: Początek, otrzymają w prezencie miesięczny dostęp do World of Warcraft. Ponadto logując się do gry przed końcem sierpnia, można zgarnąć bonusy nawiązujące do filmu.

W zeszłym tygodniu film Warcraft: Początek miał swoją premierę światową, a w naszym kraju będzie można go obejrzeć od 10 czerwca. Przy okazji debiutu obrazu wspominaliśmy o pewnej promocji, która miała dotyczyć wybranych kin na całym świecie – teraz wiemy, że obejmie ona również Polskę. Osoby, które zdecydują się na seans w Multikinie otrzymają w prezencie miesięczny dostęp do gry World of Warcraft. Ulotki z kodem umożliwiającym pobranie cyfrowej wersji produkcji będą rozdawane w bramkach przy salach. Dodatkową atrakcją dla fanów świata Azeroth będą inspirowane filmem skórki do transmogryfikacji broni. Otrzymają je wszyscy gracze, którzy zalogują się do World of Warcraft między 25 maja a 1 sierpnia 2016 roku.

Przypomnijmy w tym miejscu, że od niedawna podstawowe wydanie kultowego MMORPG-a od studia Blizzard Entertainment zawiera wszystkie dotychczasowe dodatki (nie licząc drobnych DLC, w stylu petów itp.), łącznie z wydanym w 2014 roku Warlords of Draenor. Fani mogą już ostrzyć sobie zęby na szóste rozszerzenie, zatytułowane Legion. Podejmie ono wątki rozpoczęte w Warlords of Draenor, stawiając graczy przed nieuchronną inwazją Płonącego Legionu. Ponadto dodatek zaoferuje możliwość tworzenia zakonów oraz podniesie maksymalny poziom postaci do 110. Premierę World of Warcraft: Legion zaplanowano na 30 sierpnia 2016 roku.

  1. Warcraft: Początek - światowa premiera i pierwsze recenzje
  2. Oficjalna strona gry World of Warcraft