Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2016, 11:40

autor: Meehow

Fallout 4 – mody dostępne na Xboksie One, na PlayStation 4 w tym miesiącu

Mody do Fallouta 4 są od wczoraj dostępne na konsoli Xbox One, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią. PlayStation 4 otrzyma wsparcie dla modyfikacji jeszcze w tym miesiącu, choć dokładna data tej aktualizacji nie jest na razie znana.

Mody do Fallouta 4 przestały być domeną pecetów. - Fallout 4 – mody dostępne na Xboksie One, na PlayStation 4 w tym miesiącu - wiadomość - 2016-06-01
Mody do Fallouta 4 przestały być domeną pecetów.

Mamy dzisiaj dobre wieści dla fanów Fallouta 4 grających na konsoli Xbox One – wraz z najnowszą aktualizacją, mody przestały być wyłącznie domeną pecetów i od wczoraj są, zgodnie z zapowiedzią, dostępne na platformie Microsoftu. Użytkownicy PlayStation 4 będą niestety musieli jeszcze trochę poczekać, ale najprawdopodobniej doczekają się wsparcia modów jeszcze w czerwcu, a przynajmniej tak wynika z planów firmy Bethesda Softworks. Modyfikacje można przeglądać z poziomu menu Fallouta 4 bądź serwisu bethesda.net – pod tym adresem znajduje się lista aktualnie dostępnej zawartości fanowskiej. Warto wspomnieć, że uruchomienie moda powoduje utworzenie nowego zapisu gry i wyłącza osiągnięcia.

Fallout 4 zadebiutował 10 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dotychczas otrzymał trzy dodatki: Automatron, Wasteland Workshop i Far Harbor. Fani gry spekulują na temat kolejnego rozszerzenia, które rzekomo ma zabrać nas do Nuka World, a przynajmniej tak można wywnioskować z zawartości plików gry.