Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2016, 14:12

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Warlords of Draenor dołączyło do podstawowego wydania World of Warcraft

Dodatek Warlords of Draenor zniknął ze sklepu Blizzarda i od teraz wchodzi w skład podstawowego wydania World of Warcraft, które można nabyć za 14,99 euro (około 66 zł). Ponadto firma zapowiedziała promocję związaną z filmem Warcraft: Początek.

Ze sklepu firmy Blizzard Entertainment usunięto możliwość zakupienia Warlords of Draenor – piątego dodatku do gry World of Warcraft. Dzięki temu, nabywając obecnie podstawowe wydanie za 14,99 euro (około 66 zł), otrzymuje się dostęp do wszystkich wypuszczonych do tej pory rozszerzeń. Nie licząc abonamentów i rozmaitych DLC z wierzchowcami itd., od teraz oprócz „podstawki” można nabyć jedynie nadchodzący Legion, którego premiera odbędzie się 30 sierpnia bieżącego roku. Jeżeli posiadacie już pierwotne wydanie WoW-a, a brakowało Wam Warlords of Draenor, to dodatek powinien już czekać w świecie gry.

Warcraft: Początek - promocja

Przy okazji Blizzard poinformował też o promocji związanej z nadchodzącym filmem Warcraft: Początek (premiera 25 maja na świecie i 10 czerwca w Polsce). Osoby, które zalogują się w dniach 25 maja – 1 sierpnia bieżącego roku do World of Warcraft, otrzymają widoczne poniżej przedmioty. Dodatkowo w wybranych kinach na całym świecie do biletów dodawany będzie cyfrowy egzemplarzy gry. Na razie nie mamy oficjalnych informacji, czy promocją również będzie objęty nasz kraj.

Przedmioty inspirowane filmem Warcraft: Początek. - Warlords of Draenor dołączyło do podstawowego wydania World of Warcraft - wiadomość - 2016-05-18
Przedmioty inspirowane filmem Warcraft: Początek.
Warlords of Draenor dołączyło do podstawowego wydania World of Warcraft - ilustracja #2
Warlords of Draenor dołączyło do podstawowego wydania World of Warcraft - ilustracja #3

Nadchodzący World of Warcraft: Legion będzie szóstym rozszerzeniem do mającego już ponad 11 lat MMORPG Blizzarda. Akcja produkcji skupiać ma się na walce z demonami przywołanymi przez szamana Gul’dana na Zniszczonych Wyspach. Dodatek podniesie maksymalny poziom postaci z 100. na 110. Ponadto wprowadzi nową klasę postaci Demon Hunter, artefakty, nie zabraknie kolejnych raidów itd.