Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2020, 20:30

autor: DM

Microsoft Flight Simulator - wyciekł materiał z rozgrywki

Do sieci wyciekł gameplay z nadchodzącej gry MFS2020. Materiał pokazuje kilkanaście minut lotu w raczej dość zręcznościowym trybie.

Microsoft Flight Simulator - wyciekł materiał z rozgrywki - ilustracja #1
MFS2020 wzbudza coraz więcej emocji przed premierą.

Ogłoszenie daty premiery gry Microsoft Flight Simulator 2020 na przyszły miesiąc spowodowało małe poruszenie wśród ludzi mających dostęp do zamkniętej wersji alfa. Najpierw informowaliśmy o dość gorzkich komentarzach testerów na temat stanu gry, a teraz do sieci wyciekły fragmenty właściwej rozgrywki, którą ktoś transmitował na platformie Twitch, łamiąc wszelkie postanowienia umowy NDA z Microsoftem.

NDA to umowa zawarta na zasadach prawa i jej nieprzestrzeganie grozi umownymi karami. Jako redakcja nie pochwalamy tego rodzaju zachowania i odradzamy na przyszłość stosowania podobnych praktyk.

Trzeba podkreślić, że komentarze na grupach nie tylko nie zostawiają suchej nitki na graczu odpowiedzialnym za przeciek za samo złamanie umowy, ale również podkreślają, że „lata, jakby grał w GTA, a nie symulator MFS 2020”. Warto więc wziąć pod uwagę, że gra prawdopodobnie zaoferuje różne ustawienia fizyki lotu i właściwa rozgrywka niekoniecznie musi przypominać to, co widać na filmiku.

Przypomnijmy, że premiera Microsoft Flight Simulatora została wyznaczona na 18 sierpnia 2020 roku. Gra ukaże się w trzech wersjach zależnie od liczby dostępnych samolotów i ręcznie wykonanych lotnisk oraz będzie miała polską wersję językową.