Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2015, 08:31

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain wygryza dinozaury. Top 10 Steam (23 - 29 sierpnia)

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain w ubiegłym tygodniu nie dał szans dinozaurom spod znaku ARK: Survival Evolved i przejął władanie listą bestsellerów platformy cyfrowej dystrybucji Steam.

Dobrze od czasu do czasu odpocząć od dinozaurów i przenieść się w nieco bardziej interesujące rejony. Na przykład do Afganistanu. Big Boss ma tam do załatwienia kilka spraw, a my nie możemy doczekać się jutrzejszej premiery Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Po rewelacyjnych ocenach w mediach popularność tego tytułu na Steamie dosłownie wystrzeliła go na pierwszą pozycję gdzie, jak sądzę, przez dłuższą chwilę pobędzie. Za tydzień zobaczymy jak poradzi sobie w bezpośrednim starciu z Mad Maksem.

Tymczasem ARK: Survival Evolved spadło na miejsce piąte. Na listę dzięki premierze dodatku powróciło Pillars of Eternity, na miejsce dziewiąte wspięło się Call of Duty: Black Ops III. Najciekawsze jest jednak miejsce dziesiąte, na którym nie znalazła się gra, a dosyć innowacyjny kontroler firmy Valve. Premiera tego urządzenia odbędzie się 10 listopada tego roku i będzie on dostępny w cenie 54,99 euro, czyli na chwilę obecną jakieś 233 złote. Troszkę drogo...

1.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

2.

Counter-Strike: Global Offensive

3.

Rocket League

4.

Grand Theft Auto V

5.

ARK: Survival Evolved

6.

Pillars of Eternity

7.

H1Z1

8.

PAYDAY 2

9.

Call of Duty: Black Ops III

10.

Steam Controller